English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Vyšší Brod > Hotel ŠUMAVA

Hotel ŠUMAVA

Vyšší Brod


Hotel ŠUMAVA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

HOTEL ŠUMAVA se nachází na náměstí jihočeského městečka Vyšší Brod, nedaleko od česko-rakouských hranic, 3 km od přechodu Studánky/Weigetschlag. Příjemné prostředí, přátelská atmosféra a profesionalita patří k našemu hotelu již neodmyslitelně. Hotel má vlastní uzamykatelné parkoviště.

KOMFORTNÍ HOTELOVÉ POKOJE a apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizorem se satelitním příjmem, telefonem, vysoušečem vlasů, fakultativně také minibarem. K dispozici je dětská postýlka.

Náš hotel je oficiálně klasifikován na hotelstars!

Umístění:

Možnosti rekreace a odpočinku: sjezd Vltavy na kánoích a raftech, pěší a cykloturistika, vodní sporty na Lipně, rybaření, lyžování ve střediscích Kramolín, Sternstein, Hochficht, návštěva historických památek – klášter Vyšší Brod, hrad Rožmberk, Český Krumlov (nedaleké město v seznamu památek UNESCO) … Hotel je ideálním místem pro pořádání seminářů. Optimální zázemí a perfektní organizace vytvářejí dobrou atmosféru a podmínky pro koncentrovanou práci. Rádi Vám pomůžeme s přípravou doprovodného programu pro volný čas. Součástí naší rozšířené nabídky během Vašeho pobytu ve Vyšším Brodě může být i gastronomický servis v klášterní kavárně Caffè Convento, která se nachází přímo v areálu cisterciáckého kláštera Vyšší Brod. Kavárna poskytuje příjemné prostředí a jedinečnou atmosféru jak pro pořádání seminářů, recepcí či rautů, tak pro individuální občerstvení a odpočinek návštěvníků kláštera.

Ubytování:

I. Pokoje kategorie *** (celkem deset pokojů) sat.-TV, telefon, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vysoušeč vlasů, minibar fakultativně.

II. Apartmá **** pro náročné: sat.-TV/teletext/rádio, vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou, vysoušeč vlasů, v prvním patře apartmá (podkrovní galerie): minibar, sedací nábytek, možnost jedné až dvou přistýlek (prostorově oddělená galerie v prvním patře apartmá).

Stravování:

RESTAURACE je rozčleněna do tří samostatných částí: stylová restaurace s otevřeným ohništěm s možností grilování (30 míst), salónek (30 míst), víceúčelový salónek (55 míst), letní terasa (40 míst). Podáváme vynikající speciality české a mezinárodní kuchyně. Nad rámec standardního restauračního provozu pro individuální hosty zajišťujeme svatební a jiné oslavy, podniková setkání, rauty apod. Restaurace i hotel již tradičně nabízí své služby také větším turistickým skupinám.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz