English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Zdíkov > Hotel Bohemia

Hotel Bohemia

Zdíkov


Hotel Bohemia
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Bohemia je příjemný rodinný hotel s klidnou atmosférou a individuálním přístupem ke klientům. Nabízíme Vám ubytování na Šumavě v útulných a stylově zařízených pokojích a apartmá. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí, a tak se můžete těšit na nové vybavení.

Hotel Bohemia je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, sportovní a relaxační pobyty nebo pobytové víkendy na Šumavě.

Využijte naší nové a rozšířené nabídky odborných masáží a relaxačních terapií v masážním studiu. Infrasauna je k dispozici s aromaterapií a servisem nápojů. Hotel je celoročně dobře dostupný autem nabo autobusovou dopravou. Nehlídané parkoviště je přímo před hotelem.

Umístění:

V okolí hotelu je mnoho možností pro pěší i cykloturistiku.  Známá turistické místa jsou v dosahu do 20km. V zimních měsících zde naleznete vynikající podmínky pro běžecké a sjezdové lyžování.

Ubytování:

Dvoulůžkový pokoje jsou zařízené moderním dřevěným nábytkem, lůžka mají zdravotní matrace. V každém pokoji je koupelna se sprchovým koutel a wc. K vybavení pokojů patří tv,  telefon a zdarma Wi-Fi internetové připojení.

Stravování:

Ubytování je automatický kalkulováno se snídaní formou bohatých švédských stolů a teplého bufetu, objednat si můžete také polopenzi  nebo plnou penzo.. Stravování je zajištěno v naší příjemné restauraci, kde si denně můžete vybírat z pestré nabídky jídel našeho jídelního lístku. Vaříme potivou českou kuchyni, v nabídce naleznete dětská, vegetariánská či dietní jídla. 
Restaurace je nekuřácká, k dispozici jsou dětské židličky.

V hotelu se také nachází lidová Formanka, kde si můžete pochutnat na hotových pokrmech a dobrém pivu (kouření je ve Formance dovoleno).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz