English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion U Černého kohoutka

Zdíkov


Penzion U Černého kohoutka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Dovolená v přírodním šumavském ráji a ubytování v horském rodinném penzionu U Černého kohoutka vás nadchne a uspokojí po všech stránkách. Penzion je umístěn v Chráněné krajinné oblasti na Šumavě, na hranicích s Národním parkem Šumava a to v jeho centrální části. Šumava je s nesčetným množstvím přírodních krás ideální destinací pro milovníky přírody, sportovní nadšence a rodiny s dětmi.

V penzionu U Černého kohoutka si můžete vychutnat vřelou atmosféru a osobní služby. Naším cílem je poskytnout vám komfort a pohodlí tak, aby jste si užili relaxační, pohodový a poznávací dovolenou na Šumavě.

Příjemné, komfortní a stylové prostředí penzionu Vám bude dokonale vyhovovat. Apartmá i pokoje mají veškeré vybavení, díky kterému se u nás budete cítit báječně. Součástí penzionu je finská sauna, venkovní vířivá vana, venkovní bazén, vyhlídková terasa s panoramatickým výhledem do šumavského údolí k Javorníku a mnoho dalších služeb.  Všechny prostory penzionu jsou nekuřácké. Penzion má vlastní pokrytí signálem Wi-Fi pro připojení k internetu. Parkování aut je přímo u penzionu na soukromém parkovišti.

Umístění:

Plánujete-li pěší dovolenou na Šumavě, je Penzion U Černého kohoutka přesně to pravé pro vás. Četné turistické stezky v Národním parku se rozprostírající s minimálním dojezdem kolem penzionu. Ať už v létě Šumava nebo dovolená na lyžích na Šumavě - Penzion U Černého kohoutka Vás zve na nezapomenutelnou dovolenou. Zima na Šumavě Vás zve na zimní turistikulyžování a na běžky na Šumavě. Těšte se na aktivní dovolenou na Šumavě. Již od hranice Šumavy jste součástí přírody a můžete se rozmazlovat pohledem do krajiny.  Příkré i měkké kopce Šumavy, lesy a stráně, louky i obdělané pole. Potoky, jezera, setkání se zvířaty na pastvinách i v lesích. To všechno můžete prožít a zažít při toulkách Šumavou. Všechny možnosti vám nabídneme k prozkoumání. Doporučíme vám nejzajímavější trasy a pro ty, kteří Šumavu dobře znají máme vždy nějakou tajnou a neobjevenou část.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz