English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Blansko > Hotel Skalní mlýn

Hotel Skalní mlýn

Blansko


Hotel Skalní mlýn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

V hotelu Skalní Mlýn je pro Vaše pohodlí připraveno 90 lůžek v různě velkých pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny na úrovni *** standardu - mají vlastní sociální zařízení, WC, TV + SAT, telefon a rádio. Dostatek prostoru pro uzavřená jednání poskytují dvě školící místnosti s kapacitou do 20 osob. Větším skupinám nabízíme posezení ve večerní restauraci s kapacitou do 40 osob. Učebny jsou standardně vybaveny televizí, videopřehrávačem, flip chartem a zpětným projektorem.

INTERNET je dostupný v celém hotelu, z toho v jedné budově je wi-fi, v druhé budově připojení kabelové.

Před hotelem se nachází nehlídané parkoviště s kamerovým systémem, pro hosty je zdarma.

K dispozici je Vám hotelová FINSKÁ SAUNA i půjčovna KOLOBĚŽEK (6 koloběžek).

Dětskou postýlku je na přání možné zapůjčit zdarma.

Umístění:

Okolní Národní přírodní rezervace umožňuje řadu relaxačních aktivit.

Přímo na místě na hosty čeká nabídka 33 rodinných výletů, které můžou z hotelu do blízkého okolí podniknout.

V těsné blízkosti je křižovatka turistických tras a naučná stezka. Nedaleko hotelu stanice silničních vláčků jezdících k Punkevním jeskyním, od kterých dále jezdí lanová dráha k propasti Macocha. Brno je vzdáleno 30 km.

Ubytování:

Hotel nabízí pokoje v této skladbě: 4 jednolůžkové, 5 čtyřlůžkových, 2 třílůžkové a 31 dvoulůžkových pokojů, u některých dvoulůžkových pokojů možnost přistýlky (rozkládací křeslo). Hotelové pokoje jsou vždy s vlastním WC, sprchou (na 2 dvoulůžkových pokojích vana), telefonem, rádiem a sat-TV.

Stravování:

V Hotelu Skalní Mlýn je pro hosty připravena restaurace, piano bar či letní terasy.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz