English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Blansko > Penzion SURF Blansko

Penzion SURF Blansko

Blansko


Penzion SURF Blansko
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion SURF naleznete v Blansku na adrese Dlouhá 156. Do chráněné krajinné oblasti Moravský kras od nás dojedete autem za pouhé čtyři minuty.

K dispozici pro Vás máme tři velké apartmány s kuchyní a dvoulůžkové pokoje. Maximální kapacita je 24 lůžek. Samozřejmostí je Wi-Fi připojení k internetu zdarma a parkování přímo před penzionem. V teplých letních dnech můžete využít náš venkovní bazén.

Umístění:

Penzion se nachází 2 km od Blanska na konci malé vesničky. Je odtud nádherný výhled do širého okolí. Příjezdová silnice  již dále nepokračuje, tudíž dopravní ruch zde prakticky neexistuje. Svou polohou je penzion SURF ideálním výchozím bodem pro pěší a cyklo výlety do Moravského krasu.

Ubytování:

Apartmány odpovídají tříhvězdičkovému standardu. Najdete zde televizi, lednici, kuchyňku, Wi-Fi, klimatizaci, společenské stoly pro práci i zábavu. Některé z apartmánů mají k dispozici terasu s přímým vstupem na zahradu.

Stravování:

Restaurace penzionu se nachází asi 150 m od objektu. Tím je zaručen nerušený pobyt v našich apartmánech.
Předem nebo až při příjezdu si tak můžete objednat snídani, oběd i večeři. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz