English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Blansko > Rekreační zařízení Vyhlídka

Rekreační zařízení Vyhlídka

Blansko


Rekreační zařízení Vyhlídka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rekreační zařízení VYHLÍDKA se nachází 2km nad městem Blanskem v rekreační oblasti Češkovice, obklopené krásnou lesnatou přírodou Moravského krasu s výhledem do dalekého okolí. Oblast Moravského krasu je považována za jedno z nejkrásnějších míst Jižní Moravy a za ráj s mnoha přírodními, historickými i technickými poklady. A přitom leží pouze 30 km od moravské metropole Brna. 

Nabízíme ubytování v 2-6 lůžkových pokojích s balkonem, nebo terasou. Pokoje nabízejí krásný výhled do okolní zalesněné krajiny a na rybník. Na každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Vyhlídka je bezbariérová. 

Součástí objektu je konferenční sál s barem a kapacitou 95 osob, jídelna pro 70 osob, salónek pro 30 osob a rozlehlá centrální hala až pro 150 osob. Společenský sál s barem je ideální pro pořádání konferencí, firemních prezentací, školení, firemních či rodinných oslav, svateb….

Ubytování:

Na každém pokoji je k dispozici koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Vyhlídka je bezbariérová.

Stravování:

Dle Vašeho přání připravíme stravování, včetně slavnostního menu, rautu, rožnění selete, grilování….
Jsme připraveni na bezlepkové pobyty, alergie na potraviny a diety. O vše se stará proškolený personál, který vychází našim zákazníkům maximálně vstříc ( pečeme si i vlastní bezlepkový chléb).

Můžete si vybrat ze dvou forem snídaní.

1. snídaně základní ( obložený talíř s pečivem a kávou ) - 65,-Kč dospělí, 58,-Kč děti do 15let 

nebo

2. snídaně formou bufetu (uzeninová mísa, sýrová mísa, jogurt, sladké pečivo, ovoce, džus, káva, ...) - 90,-Kč dospělí, 78,-Kč děti do 15let
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz