English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Boskovice > Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn

Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn

Boskovice


Hotel MORAVIA - Lasákův mlýn
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Moravia - Lasákův mlýn se nachází v budově původního vodního mlýna z roku 1888. V roce 1994 prošel celkovou rekonstrukcí a dnes nabízí stylové ubytování v okouzlující krajině.
Areál se skládá ze tří samostatných budov. Najdete v nich pohodlné ubytování vhodné ke krátkodobým i dlouhodobým pobytům, jak pro obchodníky tak i turisty. Pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, podle náročnosti hostů. Pro rodiny s dětmi má hotel k dispozici rodinné pokoje.

Součástí hotelu je stylová restaurace, letní terasa, zimní ratanová zahrada s kulečníkovým stolem a příjemným posezením. Pro hosty je k dispozici vlastní parkoviště, nebo možnost pronajmout si uzamykatelnou garáž. Pro firemní akce a školení je možné si pronajmout jednu ze tří školících místností.

Hotel stojí u rybníka s mlýnským kolem a možností rybolovu. V letních měsících je pro děti trampolína a dětské atrakce umístěné v areálu hotelové zahrady. Najdete zde klid k relaxaci i prostor k aktivnímu odpočinku.

Umístění:

Boskovice jsou místem ideální dovolené. Město samo nabízí řadu historických, kulturních i sportovních zážitků.

V blízkosti se nachází unikátní Moravský kras, řada hradů (Boskovice, Bouzov, Pernštejn) i zámků.

Rodiny s dětmi láká k návštěvě Westernové městečko, v letních měsících mohou navštívit moderní koupaliště. Brno je pohodlně dostupné autem i veřejnou dopravou.

Ubytování:

Pohodlné stylové ubytování je rozděleno do tří kategorií:
Kategorie Standard – pohodlné pokoje s TV a vlastní koupelnou vybavenou sprchou nebo vanou.
Kategorie Komfort – pokoje se nachází na budově Apart, kde si díky dobré poloze užijete naprosté soukromí. Zde naleznete komfortní vybavení, TV.
Kategorie Standard Economy – pokoje bez TV.
Všechny útulně zařízené pokoje mají vlastní sociální zařízení. 
Za poplatek mohou hosté využít následujících služeb: půjčovna horských kol, praní prádla, čištění oděvů a další. Bezplatné sportovní rybaření je možné v rybníku v hotelovém areálu.
Pro pořádání firemních akcí, prezentací, školení, seminářů jsou v hotelu k dispozici 3 školící sály a kapacitou 55, 26 a 14 míst.

Stravování:

Hotelovou restauraci najdete v původní mlýnici Lasákova mlýna. Obdivovat zde můžete dochované stropy z roku 1888. Pochutnávat si budete na vyhlášených specialitách, které doplńuje široká nabídka kvalitních vín a nápojů.
Pro pořádání tanečních večerů nebo oslav dokonale poslouží hotelová Vinárna
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz