English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Břeclav > HOTEL IMOS

HOTEL IMOS

Břeclav


HOTEL IMOS
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel IMOS v jihomoravském okresním městě Břeclavnabízí řadu příležitostí pro poznávání krás tohoto kraje, ať už jde o tradiční folklórní oblast Podluží, o unikátní Lednicko-valtický areál, či o přírodu Biosférické rezervace UNESCO Pálava.

V hezkém prostředí nově vybudovaného hotelu IMOSčeká na návštěvníky pohodlí moderních dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů, apartmá a pokoje pro tělesně postižené hosty, s celkovou kapacitou 66 lůžek vč.přistýlek, z nichž každý je vybaven vlastní koupelnou s WC, televizí a telefonem. Některé pokoje jsou vybaveny klimatizací.

Součástí hotelového vybavení jsou také dvě sauny, nově zrekonstruovaná italská restaurace, jejíž menu bylo sestaveno ve spolupráci s mistrem kuchařem Marcelem Ihnačákem a v letních dnech zahradní restaurace s obsluhou. Připraveny jsou u nás i prostory a vybavení pro firemní akce a školení.Pro rezervované akce lze využít také stylovou kvelbenou vinárnu s možností poslechu cimbálové muziky.

Jedním z mnoha turistických lákadel je romantický zámeček Janohrad v meandrech řeky Dyje, ke kterému je možno přeplavit se na lodi z 200 m vzdáleného přístavu.

Umístění:

BŘECLAV je moderním městem, které díky své poloze tvoří důležitou křižovatku komunikací i železnice. Kolem města však najdeme poetický kraj Jižní Moravy bohatý svými přírodními krásami, kulturními a historickými památkami a lidovými tradicemi Podluží. Zájemce o kulturní památky zve k návštěvě rozsáhlý Lednicko-valtický areál, historické město Mikulov, pozůstatky z dob dávných Slovanů - hradiště na Pohansku, či rozvaliny dvou středověkých hradů, jež zdobí vápencové vrcholy Pavlovských vrchů - Sirotčího hradu a Děviček.

V TIC lze zapůjčit kola a navštívit např.soutok řek Moravy a Dyje - cca 20 km atd. Břeclav je napojena na rozsáhlou síť cyklotras.

Ubytování:

5x 1/L pokoj s možností přistýlky

10x 2/L DBL s manž.lůžkem

8x 2/L TWIN s oddělenými lůžky

1x 2/L DBL bezbarierový s možností dvou přistýlek

4x APT pro 1-4 os/ z toho 2x TWIN s možností až dvou přistýlek + 2x DBL s možností až dvou přistýlek/

 

Stravování:

Nově otevřená italská restaurace Portrestaurant přímo v hotelu.

Několik restaurací a pizzerií v docházkové vzdálenosti - do 15 min.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz