English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Ubytování Břeclav

Břeclav


Ubytování Břeclav
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování Břeclav nabízí levné a kvalitní ubytování pro své výlety do Lednicko-Valtického areálu a blízkého okolí nebo pro své zaměstnance kteří by měli trávit delší dobu v Břeclavi najdete ho u nás. Levné a kvalitní ubytování – UBYTOVÁNÍ Hana Krčmářová.

Ubytování je vhodné jak pro pracující, tak i pro turisty (celoroční ubytování). Nachází se 10 minut od vlakového a autobusového nádraží, 500m od centra města. Praní prádla je možné za poplatek. K dispozici je venkovní posezení s možností grilování. Připojení k WiFi zdarma, úschovna kol, zdarma parkování v uzavřeném areálu, kantýna. 

Umístění:

Břeclav a okolí

Oblast Břeclavska se vyznačuje bohatstvím kulturních památek, zasazených do překrásné krajiny Lednicko-valtického areálu, jež byla v roce 1996 zapsána do seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO, rozprostírající se na ploše téměř 200 km2 krajiny, dlouhodobě přetvářené člověkem v harmonický celek volné přírody, parků, rybníků a kanálů, s řadou významných architektonických staveb, je považována za nejrozsáhlejší komponovanou krajinu v Evropě.

Město Břeclav

Břeclav je okresní město v blízkosti soutoku řek Moravy a Dyje. Patří k nejteplejším oblastem České republiky. Okresní město Břeclav, s více jak 27 tisíci obyvateli, leží 10 km od hranic se Slovenskem, 3 km od Rakouska a 4 km od dálnice Brno-Bratislava. Město Břeclav je výchozí bod k návštěvám mnoha turistických cílů a také se zde nachází množství překrásných cyklistických stezek. Jistě stojí za to navštívit v této úrodné oblasti také některý z velkého množství vinných sklepů.

Ubytování:

Ubytovna nabízí jedno, dvou, tří až pěti lůžkové pokoje s TV (plazma) na každém pokoji, kuchyňka je na každém patře s možností zapůjčení nádobí. Celkově je k dispozici 74 lůžek. Pokoje jsou vybaveny lednicí, televizorem, povlečenou postelí, stolem a skříní. Společné sprchy na patře (zvlášť ženy a muži). 

Stravování:

Možnost dovozu teplého i studeného jídla (snídaně, oběd, večeře) na základě aktuálního jídelního lístku na recepci. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz