English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmán Nikol

Brno


Apartmán Nikol
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Levné, pěkné ubytování Nikol se nachází v klidné brněnské části Horní Heršpice, vzdáleného 5 minut jízdy do historického centra a 15 minut jízdy od letiště. Velkou výhodou polohy ubytování je ideální návaznost na hlavní dopravní komunikace na BVV (7 minut jízdy) a přivaděče k dálnicím jak do Prahy a Bratislavy, tak i do Vídně. Parkování je možné u domu. Zastávka MHD 20m (směry: Olympie, centrum Brna - Vaňovka nebo Kampus-Bohunice). Víte, že... - se z našeho apartmánu dostanete do centra Brna za 5 minut? V ceně pronájmu máte zdarma WIFI připojení k internetu. Na každém pokoji máte k dispozici kávu, čaj a minerálku.

Umístění:

- 200 metrů od ubytování se nachází jízdní dráha (rovinka) pro kolečkové busle a kola, která vede až do Olympie a je dlouhá 15km.

- 2 km od ubytování je Rodinný zábavní park Bongo www.bongobrno.cz ! V hale na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí (sluzavky, tagogán, multifunkční mega prolézačka, horolezecká stěna, tramplolíny,bungee trampolína, skákací hrad, želetinový ostrov, vulkán se skluzavkou, hřiště, stolní fotbal, air hoskey, vozítka, odrážedla a kuličky - pro nejmenší, občerstvení). Zábava pro děti i dospělé na celý den !!!

- 500 m od ubytování v clubu Vikoria www.centrumviktoria.cz můžete využít: Privátní i veřejné wellness, Solárium, Biostimulátor, Power Plate, Slim Up Studio, Bootcamp, Vacu Elite 2v1, Bowling a Squash. Dále 3 Beach volejbalové venkovní kurty s tím nejjemnějším mořským pískem, Tenisové venkovní kurty s kobercovým povrchem, víceúčelové hřiště vhodné pro nohejbal, malý fotbálek, pozemní hokej... a také velké a dobře vybavené venkovní hřiště pro děti.

Ubytování:

Pro Vaše pohodlí a příjemně strávený pobyt v Brně je připraveno ubytování v krásných jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích i  třílůžkových pokojích. Všechny pokoje mají: vlastní sociální zařízení, TV + Sat, rychlovarnou konvici (káva a čaj na pokoji - zdarma), lednice Wi-Fi připojení k internetu zdarma, možnost spojených i oddělených postelí, snídaně v ceně. Nabízíme i ubytování v apartmánu (pro 2-3 osoby): ložnice, obývací pokoj s velkou TV + Sat, Wi-Fi připojení k internetu zdarma vybavená kuchyňka (lednice, mikrovlnná trouba, konvice, toustovač, topinkovač),vlastní sociální zařízení s rohovou vanou, balkon. K dispozici i dětská dřevěná postýlka.

Stravování:

Ubytování se snídaní, 400m od penzionu výborná a krásná a cenově dostupná restaurace Victoria - pokytujeme Vouchrery se slenou - 10% z konečné útraty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz