English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > Apartment Brno

Apartment Brno

Brno


Apartment Brno
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány
Nabízíme pronájem 3 nadstandardních apartmánů a 1 luxusního střešního apartmá v blízkosti centra města Brna. Nadstandardní vybavení apartmánů uspokojí i nejnáročnější klienty. Toto ubytování je vhodné pro klienty, kteří preferují naprosté soukromí a zároveň chtějí mít všude blízko. Z apartmánů je výhled na hrad Špilberk, dominantu města a do zahrady domu. Střešní apartmán V NEBI disponuje navíc krásnou slunečnou terasou. Apartmány jsou dostupné městskou hromadnou dopravou, jsou v těsné blízkosti centra (7 min), hlavního nádraží (7 min), BVV ( dostupné pěšky), hokejové haly, dvou hlavních brněnských nemocnic. Přímo u domu vede kolem řeky Svratky cyklostezka.

Ideální pro: služební cesty krátkodobé,dlouhodobé pobyty návštěvy veletrhů a výstav (BVV) dlouhodobý pronájem pro zaměstnance firem Vybavenost: kompletně vybavený kuchyňský kout lednička , dvojlůžko + jednolůžko v každém apartmánu kabelová televize internet koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC dle typu apartmánu parkování přímo před domem V ceně je zahrnuto: nonstop WIFI připojení k internetu ručníky, povlečení závěrečný úklid

Ubytování:

Apartmán 1 se sprchou

Apartmán se skládá z jednoho pokoje s dvojlůžkem a samostaným lůžkem, rozkládací sedačkou (možná je přistýlka). Součástí apartmánu je vlastní sociální zařízení a kuchyňka, vše v moderním provedení. Součástí pokoje je televize. Pokoj má přípojku na internet. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a základními hygienickými potřebami.

Součástí kuchyňky je základní vybavení, rychlovarné konvice a lednice.

Hosté si mohou bezplatně zapůjčit žehlící prkno s žehličkou a fén.

Kapacita osob: max. 4

 

Apartmán 2 s vanou

Apartmán se skládá z jednoho pokoje s dvojlůžkem a samostaným lůžkem, možná je přistýlka. Součástí apartmánu je vlastní sociální zařízení a kuchyňka, vše v moderním provedení. Součástí pokoje je televize. Pokoj má přípojku na internet. Koupelna je vybavena rohovou vanou, dvojumyvadlem, WC a základními hygienickými potřebami.

Součástí kuchyňky je základní vybavení, rychlovarné konvice a lednice.

Hosté si mohou bezplatně zapůjčit žehlící prkno s žehličkou a fén.

Apartmán B lze propojit nebo kombinovat s apartmánem C.

Kapacita osob: max. 3


 

Apartmán 3 s 2 ložnicemi

Apartmán se skládá ze dvou pokojů se samostatnými vstupy. Jeden je vybaven dvojlůžkem a rozkládací pohovkou a druhý pokoj je vybaven 3 samostanými lůžky, možná je přistýlka. Součástí apartmánu je vlastní sociální zařízení a kuchyňka, vše v moderním provedení. Součástí pokoje je televize. Pokoj má přípojku na internet. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a základními hygienickými potřebami.

Součástí kuchyňky je základní vybavení, rychlovarné konvice a lednice.

Hosté si mohou bezplatně zapůjčit žehlící prkno s žehličkou a fén.

Apartmán C lze propojit nebo kombinovat s apartmánem B.

Kapacita osob: max. 6

Apartmán V NEBI - mezonet s terasou

Apartmán o rozloze 104 m2 je luxusně vybaven klimatizací, prostornou koupelnou s rohovou vanou, dvěma WC, dvěma ložnicemi, vinotékou, má vlastní střešní terasu, kuchyň je vybavena nadstandardně všemi spotřebiči jako myčka, kávovar, pračka se sušičkou atd. Součástí apartmá je WIFI, televize s plochou obrazovkou, televize v koupelně, DVD přehrávač. Apartmá se také hodí pro nákup dárkových  poukazů pro romantické a jiné události.

Kapacita osob: max 5 ( 5. osoba na přistýlce)
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz