English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > HOTEL BÍLÁ RŮŽE

HOTEL BÍLÁ RŮŽE

Brno


HOTEL BÍLÁ RŮŽE
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel BÍLÁ RŮŽE se nachází asi 1 km od historického centra Brna, města četných mezinárodních a tuzemských výstav a veletrhů, dějiště závodů silničních motocyklů a mnoha dalších zajímavých - nejen motoristických - soutěží.

Ubytovací kapacitou se řadí hotel Bílá růže k hotelům rodinného typu a svým vybavením a poskytovanými službami je vhodný především k individuální turistice.

Ideální možnost pro sportovní vyžití nabízejí tenisové kurty, které jsou hostům k dispozici v bezprostřední blízkosti hotelu.

Ubytování:

Ubytování nabízíme v moderně a účelově zařízených šestnácti dvoulůžkových, pěti jednolůžkových pokojích a ve dvou apartmánech, vybavených sociálním zařízením, koupelnou nebo sprchovým koutem, telefonem, barevným televizorem s příjmem satelitních programů a minibarem.

Stravování:

Elegantní a útulná hotelová restaurace nabízí široký sortiment teplých a studených jídel a nápojů. Ochotný personál je zárukou klidného a ničím nerušeného posezení v příjemném prostředí.
Dva salonky s celkovým počtem 32 míst mohou hostům sloužit nejen k obchodním jednáním.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz