English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > HOTEL CYRO

HOTEL CYRO

Brno


HOTEL CYRO
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel CYRO je nový komfortní hotel nacházející se pod Katedrálou sv. Petra a Pavla v tichém prostředí nedaleko od centra Brna.

Hotel Cyro nabízí různě velké pokoje, všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí. Většina pokojů je také vybavena minibarem a malou kuchyňkou. V celém objektu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu.
Hosté hotelu Cyro mají možnost parkovat v krytých garážích. Od areálu známého Brněnského výstaviště jsme vzdáleni pouhých 10 minut chůze.
Našim hostům nabízíme příjemné posezení v naší kavárně.

Umístění:

V blízkosti hotelu CYRO se nachází zajímavá místa, které stojí za to navštívit, jako například hrad Špilberk, Katedrála sv. Petra a Pavla (Petrov), Vila Tugendhat, brněnské veletrhy a výstavy.

Ubytování:

Hotel Cyro nabízí 5 druhů pokojů: jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové, apartmány. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem a koupelnou. Většina pokojů je také vybavena minibarem a malou kuchyňkou. Ve všech pokojích je možnost připojení na internet.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz