English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > HOTEL PROSPERITA

HOTEL PROSPERITA

Brno


HOTEL PROSPERITA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

HOTEL PROSPERITA se nachází v krásné lokalitě brněnské přehrady, vzdálené od centra Brna asi 20 minut autem. Hotelové pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, TV a možností volného připojení k internetu. 

 

Umístění:

Pro náročnější klienty je v nedalekém areálu připraveno mistrovské 27mi jamkové golfové hřiště. Z celkového počtu 27mi jamek je pro veřejnost připraveno 6 jamek a 300m dlouhý „driving range“.

Rodiče s dětmi mohou navštívit hrad Veveří, Veveří jako opravdový kamenný hrad vznikající v 13. století, postupně během téměř osmisetleté historie. Nachází se v blízkosti toku řeky Svratky. Navštěvnící se na hrad dostanou parníkem z brněnské přehrady a tak se naskýtá krásný pohled na celou přehradu.

V blízkosti se také nachází Masarykův okruh, kde se každoročně koná velká cena motorek GRAND PRIX (15.8 – 17.8 2014).

Hosté mohou navštívit i brněnské veletrhy BVV Brno, které se pyšní s velkou výstavní plochou 130 000 metrů čtverečních a řadí mezi největší výstaviště světa (23. místo).

Ročně se na brněnském výstavišti koná zhruba 50 veletrhů, které navštíví téměř 1 milion návštěvníků. Jedním z nevýznamnějších veletrhů je MSV – mezinárodní strojírenský veletrh, který je uznávaným evropským průmyslovým veletrhem.

Rodiče s dětmi mohou navštívit i zoologickou zahradu ZOO Brno, kde je aktuálně k vidění novorozeně takiňátko, dále v ZOO můžete zahlídnout roztomilého mravenečníka, tygřici Satu, mladévelbloudě Stelu,mláďata medvědů kamčatských a jiná exotická zvířátka.   

Ubytování:

Provozujeme celoroční ubytování v hotelu. Nabízíme 18 dvoulůžkových, 1 jednolůžkový bezbariérový a 2 nadstandardně vybavené pokoje. Možnost zapůjčení kol. Nabízíme možnost stravování v restauraci a využívání společenské místností s barem, velkoplošnou televizí, whirlpoolem a biliardem

Stravování:

V hotelu se nachází společenská místnost s barem a možností sledování sportovních přenosů nebo si zde může klient odpočinout při biliardu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz