English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > HOTEL SANTANDER

HOTEL SANTANDER

Brno


HOTEL SANTANDER
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel Santander Vám nabízí komfortní ubytování v třinácti dvoulůžkových pokojích, jednom jednolůžkovém pokoji a jednom apartmá s vlastním krbem v příjemném prostředí nově zrekonstruované stylové vily z počátku 20. století v blízkosti BVV (10 minut chůze) a s možností parkování v uzavřeném areálu hotelu.
Hotel je obklopen rozlehlou kaskádovitou zahradou, která přímo vybízí k posezení v altánku s výhledem na Brno či u krbu s vlastní udírnou, k pořádání firemních rautů, party a svateb. Hotelová hala pro cca 25 osob je vybavena stahovacím promítacím plátnem, televizí s videem, zatemněním a flipchartem, pro naše hosty je k dispozici také salónek pro cca 20 osob.
Umístění:Brno je městem s řadou významných historických památek, jimž dominuje hrad Špilberk a katedrála sv. Petra a Pavla. Po náročném dni je skvělé povečeřet v brněnských restauracích. pro sportovce se v Brně najde řada možností. Pokud se rozhodnete poznat krásy brněnského okolí, neváhejte, nabízí se Vám mnoho různorodých výletů.
Stravování:Pro hosty máme k dispozici bohaté snídaně v ceně ubytování a prodej nápojů v non-stop recepci.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz