English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > HOTEL SLAVIA

HOTEL SLAVIA

Brno


HOTEL SLAVIA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel SLAVIA má výbornou polohu v samotném centru Brna, pouhých 280 m od náměstí Svobody a 10 minut chůze od dominanty města, hradu Špilberk.
Hostům nabízíme ubytování v komfortních i standardních pokojích, několik pokojů je vybaveno krbem.

Náš ochotný personál je Vám k dispozici 24 hodin denně. Snažíme se o osobní přístup ke každému zákazníkovi a překonání jeho očekávání.
V celé budově je k dispozici zdarma WIFI připojení.

Hosté mohou využít rovněž bohaté snídaně a navštívit hotelovou restauraci s nádechem rodinné atmosféry, kde se podává tradiční česká kuchyně inspirovaná původní měšťanskou kuchyní minulého století. 

Hotel Slavia je tradiční městský hotel, jehož budova je představitelkou secesní architektury.  Hotel Slavia je historicky prvním českým hotelem našeho města, tradice poskytování kvalitních služeb sahají až ke konci 19. století. 

Hostům je k dispozici parkoviště pro osobní automobily a autobusy přímo u hotelu. Z důvodu omezené kapacity, doporučujeme rezervaci parkovacích míst před příjezdem.

Umístění:

Umístění hotelu v historickém centru města, skýtá možnosti návštěv atrakcí, památek i muzeí, které jsou téměř na dosah.

Ubytování:

Nabízíme ubytování v celkem 84 komfortních pokojích, z toho 20 jednolůžkových, 61 dvoulůžkových (king-size bed nebo twin bed) s možností přistýlky a 3 apartmánech. Budova je vybavena výtahem, má bezbariérový přístup s  pokojem pro tělesně postižené. Vybrat si můžete z kuřáckých pokojů nebo ze 6 pokojů tzv. rodinného typu s propojovacími dveřmi. Několik pokojů je vybaveno krbem, určených především pro mimořádné události. V celé budově je k dispozici zdarma WIFI připojení.

Všechny pokoje jsou vybaveny toaletou, vanou nebo sprchovým koutem, barevnou televizí se satelitním příjmem, minibarem s nabídkou občerstvení, trezorem, telefonem, vysoušečem vlasů a bezpečnostním zámkovým systémem na čipové karty.

Stravování:

Všem hostům je k dispozici Stylová hotelová restaurace s nádechem rodinné atmosféry, kde se podává tradiční česká kuchyně inspirovaná původní měšťanskou kuchyní minulého století. Letní terasa s kapacitou 60 míst, s nabídkou specialit na grilu, připravovaných z čerstvých a kvalitních sezónních surovin od prověřených dodavatelů. Bohatý vinný lístek pečlivě sestavený z vybraných vín od předních moravských vinařů a rodinných vinařství.

Catering

Catering pro Brno, komplexní servis v rámci obsluhy, dopravy, výzdoby a zajištění programu, rauty, recepce, oslavy, společenské akce, prezentace, semináře ad. Zajištění akcí na klíč dle přání klienta - realizace na profesionální úrovni.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz