English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > Hotel Fontána

Hotel Fontána

Brno


Hotel Fontána
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel se nachází v mimořádné lokalitě nedaleko centra města Brna, je vzdálen pouhých deset minut jízdy od brněnského Masarykova okruhu a pro zákazníky se zájmem o veletrhy a výstavy je stejně tak  vzdálen jen deset  minut jízdy od Brněnského výstaviště BVV. Díky své poloze hotel nabízí výhled na okolní scenérii prosluněné části Brněnské přehrady, jejíž břehy jsou vzdálené pouhých 300 metrů od hotelového komplexu.

Okolí skýtá mnoho příležitostí sportovního, turistického, cyklistického či jiného aktivního vyžití. Namátkou vybíráme plavbu parníkem, množství značených tras pro pěší i na kole, návštěva hradu Veveří či vyhlášené zoologické zahrady. V zimních měsících pak lze využít přehradu jako kluziště, pro projížďky na běžkách či procházky v  zimní přírodě.

Parkování ZDARMA je zajištěno na dvou prostorných parkovištích přímo u hotelu, střežené kamerovým systémem. 

Recepce mimo jiné poskytuje faxové a kopírovací služby, prodej drobného zboží.

Hotel poskytuje celkem 70 lůžek. Všechny pokoje jsou vybavené LCD TV,  bezdrátovým připojením Wi-Fi , psacím stolem, toaletou, vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, lednicí a balkónem s výhledem na hladinu Brněnské přehrady. Oba dva apartmány jsou navíc vybaveny obývací místností.

Součástí hotelového komplexu je i restaurace nabízející po celý den kvalitní jídla z české i mezinárodní kuchyně. Samotná restaurace má kapacitu 100 osob, krytá terasa k ní náležející má kapacitu 50 osob. V těchto prostorách je možné pořádat společenské, rodinné a kulturní akce, taneční večery, svatby(včetně obřadu), rauty, ale i školení, konference či firemní zasedání. Poskytujeme veškerý organizační servis akcí, včetně profesionální výzdoby.

Dominantou hotelu je vinný sklípek, který je zachován v původním tradičním stylu, sklípek pojme zhruba 60 osob.

Ubytovaným hostům nabízíme za příplatek wellness centrum s bazénem, infra, parní a finskou saunou a vířivku. 

Umístění:

Okolí skýtá mnoho příležitostí sportovního, turistického, cyklistického či jiného aktivního vyžití. Namátkou vybíráme plavbu parníkem, množství značených tras pro pěší i na kole, návštěva hradu Veveří či vyhlášené zoologické zahrady. Nedaleko se nachází golfové hřiště Kaskáda. V zimních měsících pak lze využít přehradu jako kluziště, pro projížďky na běžkách či procházky v tiché zimní přírodě.

Parkování je ZDARMA přímo u hotelu střežené kamerovým systémem.

Ubytování:

 

Fontána pro své hosty nabízí 70 lůžek - 19 prostorných dvoulůžkových pokojů s možností 6ti přistýlek, 6 trojlůžek, čtyřlůžko. Standartní pokoj je vybaven kompletním sociálním zařízením(sprchový kout nebo vana + toaleta), LCD televizorem, WI- FI připojením ZDARMA, lednicí, psacím stolem a balkónem s malebným výhledem na vodní plochu a okolní lesy.

Domácí mazlíčci mají vstup povolen.

Dále disponujeme 2 apartmány, které k výše zmíněnému komfortu přidávají ještě obývací místnost, trezor a prostornou vanu.  

Stravování:

 

O naše klienty je postaráno také po gastronomické stránce. Součástí hotelu je restaurace s kapacitou 100 hostů a terasou pro 50. Po celý den nabízíme domácí stravu za výhodné ceny, a připravujeme různé víkendové akce. Zastřešená terasa pak v letních měsících láká k pořádání grilování či jiných společenských akcí. Prostor je vhodný také pro pořádání firemních zasedání, svateb (i s obřadem), rautů, školení, rodinných oslav či kulturních akcí s živou hudbou. Poskytujeme kompletní organizaci a výzdobu pořádaných akcí.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz