English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > Hotel Kozák

Hotel Kozák

Brno


Hotel Kozák
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Kozák, který se nachází v Brně - Žabovřeskách, byl založen již v roce 1904, přestavěn v roce 1913 a po roce 1989 byl prvním soukromým hotelem v Brně. Hotel nabízí ubytování v moderně vybavených dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. V hotelu je možné využít služeb restaurace, baru a letní terasy. Pro hosty je připraveno parkoviště. Dále hotel nabízí k využití 1 salonek a velký sál s lobby.

Umístění:

Město Brno poskytuje velké množstí kulturního a sportovního vyžití. Nedaleko města je možné navštívit Lednicko-Valtický areál, Mikulov, Věstonice, či Sloupsko-Šošůvské jeskyně.

Ubytování:

Hotel Kozák nabízí komfortní ubytování v nově zmodernizovaných pokojích. Svým hostům poskytujeme 54 lůžek ve 23 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a telefonem. Samozřejmostí je snídaně v ceně i možnost ubytování Vašeho čtyřnohého přítele. Pro hotelové hosty je k dispozici také uzavřené parkoviště ve dvoře hotelu.

Stravování:

Hotelová restaurace a bar nabízí výběr z široké nabídky jídel a příjemné posezení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz