English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > Hotel Rakovec

Hotel Rakovec

Brno


Hotel Rakovec
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Rakovec se nachází na pravém břehu Brněnské přehrady. Hotel doporučujeme pro rekreační pobyty, ale zklamáni nebudou ani účastníci konferencí, kterou rádi zajistíme v našem hotelu.

Umístění:

Hotel se nachází v rekreační a klidné oblasti města Brna. K turistickým aktivitám je zpřístupněm nedaleký hrad Veveří. V okolí hotelu se nachází cyklostezky, stezky pro pěší a vodní sporty, neboť hotel je vzdálen pouhých 30 metrů od břehu přehrady.

Ubytování:

Pokoje jsou typu dvoulůžkového. Možnost obsazení jednou osobou. Pokoje jsou standardně vybaveny luxusnější koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, televizorem s dálkovým ovládáním, psacím stolem a židlemi.

Stravování:

Otevírací doba naší restaurace je od 11.30 do 22.00 hodin. Zajišťujeme celodenní stravování. Výběr jídel z bohatého menu. Nabízíme pokrmy z masa, ryb, menu pro vegetariány či grilované speciality. Letní terasa nabízí příjemné posezení venku pro 80 osob s výhledem na přehradu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz