English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > PARKHOTEL BRNO

PARKHOTEL BRNO

Brno


PARKHOTEL BRNO
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Romantický hotel v historicky cenné lokalitě

Poklad ukrytý stranou městského ruchu a na hony vzdálený všednosti, zároveň v dosahu všeho, co potřebujete pro Váš byznys nebo aktivně strávenou dovolenou, je dokonale pohodlným a diskrétním místem, které se na cestách jistě stane Vaším druhým domovem. Parkhotel Brno, umístěný v novorenesanční vile z konce 19. stol. a obklopený romantickou zahradou se zurčící fontánou, nabízí 19 stylově zařízených pohodlných pokojů, reflektujících jedinečnou atmosféru romantismu a Belle Époque.

 

Pro zajištění veškerého možného komfortu nabízíme našim hostům bezplatné parkování v uzavřeném a hlídaném areálu (k dispozici jsou i zastřešené parkovací kóje), wifi připojení ve všech hotelových budovách a využití služeb našeho luxusně zrekonstruovaného Wellnes and Spa.

Ubytování:

19 prostorných pokojů je zařízeno s citem pro detail a s respektem k unikátnímu historizujícímu stylu celého hotelu.

Pokoje typu Economy disponují oddělenými lůžky a koupelnou s vanou a i přes menší rozměry jsou pohodlnou variantou pro jednotlivce nebo skromnější cestovatele.

Větší pokoje typu Standard poskytují pohodlí manželského lůžka, klimatizace a koupelny s vanou. Romantická atmosféra je podtrhnuta hedvábnými tapetami a štukovou výzdobou.

Luxusní pokoje typu Superior v těsné blízkosti hotelového wellness jsou diskrétně umístěným skvostem, laděným do jemně zlatavých barev a s designově exkluzivními koupelnami s mramorovým obložením.

Samozřejmostí na všech hotelových pokojích je dostupnost wifi připojení, minibar, sejf, toaletní potřeby, pantofle a župany.

Stravování:

Ke skvělému hotelu neodmyslitelně patří skvělá restaurace a kulinářské zážitky, které svým hostům nabízí. Jakékoli jídlo si u nás objednáte, vše pro Vás připravíme s láskou a zanícením, přičemž náš kulinářský koncept vychází z nejlepších českých i světových gastronomických tradicí. Náš tým zkušených kuchařů Vás bude hýčkat  gurmánskými zážitky v podobě rozmanitého á la carte a sezónního menu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz