English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > PARKHOTEL BRNO

PARKHOTEL BRNO

Brno


PARKHOTEL BRNO
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Romantický hotel v historicky cenné lokalitě

Poklad ukrytý stranou městského ruchu a na hony vzdálený všednosti, zároveň v dosahu všeho, co potřebujete pro Váš byznys nebo aktivně strávenou dovolenou, je dokonale pohodlným a diskrétním místem, které se na cestách jistě stane Vaším druhým domovem. Parkhotel Brno, umístěný v novorenesanční vile z konce 19. stol. a obklopený romantickou zahradou se zurčící fontánou, nabízí 19 stylově zařízených pohodlných pokojů, reflektujících jedinečnou atmosféru romantismu a Belle Époque.

Nově vystavěná budova nabízí k ubytování deset komfortních pokojů s krásným výhledem na Brno.

Pro zajištění veškerého možného komfortu nabízíme našim hostům parkování v uzavřeném a hlídaném areálu (k dispozici jsou i zastřešené parkovací kóje) za poplatek 230,-Kč/den, wifi připojení ve všech hotelových budovách a využití služeb našeho luxusně zrekonstruovaného Wellnes and Spa za poplatek 300,-Kč/den a dítě do 12 let za 150,-Kč/den.

Umístění:

Příznivá poloha hotelu a dobrá dostupnost k BVV, do centra města, ZOO,VIDA parku, Kongresové haly na výstavišti...), ale i vybavení (krytý bazén, sauny, restaurace, terasy, masáže), to vše je vhodná nejenom pro služební cesty , ale i soukromé pobyty

Ubytování:

19 prostorných pokojů je zařízeno s citem pro detail a s respektem k unikátnímu historizujícímu stylu celého hotelu.

Pokoje typu Standard disponují oddělenými lůžky a koupelnou s vanou (v těchto pokojích je pro hosty nachystaná koupelová sůl) nebo nově zrekonstruovanou koupelnou se sprchovým koutem a i přes menší rozměry jsou pohodlnou variantou pro jednotlivce nebo skromnější cestovatele.

Větší pokoje typu Superior poskytují pohodlí manželského lůžka, klimatizace a koupelny s vanou (v těchto pokojích je pro hosty nachystaná koupelová sůl) nebo nově zrekonstruovanou koupelnou se sprchovým koutem. Romantická atmosféra je podtrhnuta hedvábnými tapetami a štukovou výzdobou.

Každý pokoj je originální.

Nově vystavěné pokoje Premium nabízí maximální pohodlí i výbavu. U každého je balkon s posezením a krásným výhledem. Prostorná koupelna se sprchovým koutem, trezor, možnost uvařit si kávu či čaj přímo na pokoji, klimatizace, elektrický krb - to vše je k dispozici hostům, kteří se rozhodnou ubytovat v této hotelové části.

Samozřejmostí na všech hotelových pokojích je dostupnost wifi připojení, minibar, sejf, toaletní potřeby, pantofle, župany a láhev vody zdarma.

Stravování:

Ke skvělému hotelu neodmyslitelně patří skvělá restaurace a kulinářské zážitky, které svým hostům nabízí. Jakékoli jídlo si u nás objednáte, vše pro Vás připravíme s láskou a zanícením, přičemž náš kulinářský koncept vychází z nejlepších českých i světových gastronomických tradicí. Náš tým zkušených kuchařů Vás bude hýčkat  gurmánskými zážitky v podobě rozmanitého á la carte a sezónního menu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz