English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > Pension Edison

Pension Edison

Brno


Pension Edison
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Poskytujeme ubytování v 7 dvoulůžkových moderně zařízených pokojích s připojením k internetu. Pension je nekuřácký.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny televizorem, přípojkou na internet, každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Každý pokoj má vlastní balkon. Dvoulůžkový pokoj typu Standard - velikost cca 18 m čtverečních, předsíň se šatní skříní, 2 oddělené postele, 2 noční stolky, psací stůl, židle, komoda, křeslo. Jeden pokoj je přizpůsoben pro pobyt hostů na invalidním křesle. Dvoulůžkový pokoj typu Deluxe - velikost cca 20 m čtverečních , velmi pěkný, prostorný a světlý pokoj. Předsíň se šatní skříní, 2 oddělené postele, 2 noční stolky, psací stůl, 2 židle, křeslo, komoda, telefon, rychlovarná konvice, fén. Dvoulůžkový Pokoj Typu Deluxe+ - velikost cca 20 m čtverečních, 2 oddělené postele, 2 noční stolky, psací stůl, 2 židle, křeslo, komoda telefon, rychlovarná konvice, fén.

Stravování:

Snídaně je zahrnuta v ceně a podává se od 7:30 do 9:30 hodin v jídelně v přízemí penzionu. Nabízíme možnost stravování v Rebio restauraci, která se nachází v objektu Pensionu. Restaurace nabízí vegetariánské pokrmy z bio potravin. Restaurace je otevřena od Po - Pá (11:00 -14:00).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz