English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > Penzion Janka Brno

Penzion Janka Brno

Brno


Penzion Janka Brno
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Poskytujeme komfortní, ale zároveň i cenově přijatelné ubytování v Brně, Rodinný Penzion Janka dbá především na klidnou domácí atmosféru a pečlivý osobní přístup ke každému z hostů. Penzion Janka naleznete nedaleko centra Brna, v klidné části s možností využití vlastní zahrady. Ať už tedy pojedete do Brna za odpočinkem zábavou nebo pracovně, bude Penzion Janka to pravé pro vás!

Umístění:

V centru pak například Zoo Brno nebo Památní Leoše Janáčka.

Ubytování:

Náš pension má k dispozici 16 lůžek v příjemně vybavených různě velkých pokojích. Mezi vybavenost pokoje patří televize, sprcha a toaleta. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu přes síť WiFi.

Stravování:

Snídaně je podávána formou švédských stolů za příplatek 100 Kč. V blízkosti našeho penzionu naleznete kvalitní restaurace (Kozlovna, Steak house)
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz