English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > Sluneční dvůr

Sluneční dvůr

Brno


Sluneční dvůr
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Sluneční dvůr má pro Vás připraveno 18 pokojů, celková kapacita objektu je 53 lůžek. Našim hostům jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje s možností rozšíření o další dvě lůžka v mezonetu, několik pokojů třílůžkových, dále máme apartmán a ”family rooms”, které jsou ideální pro pobyt rodin s dětmi (dva oddělené pokoje s jedním vstupem a společným sociálním zařízením). Všechny pokoje jsou svou velikostí nadstandardní, lůžka mají rozměry minimálně 200 x 100 cm, jsou vybaveny klimatizací, minibarem, kávovým/čajovým servisem, WC s kouplenou (vanou nebo sprchovým koutem). Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu, LCD televize. Hotelové vybavení splňuje evropské standardy na úroveň ****.

Umístění:

V bezprostředním okolí hotelu je bankomat, cukrárna, květinářství, pošta, supermarket a další služby. Pár kroků od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy, díky níž se snadno dostanete do historického centra Brna a nejen tam.  

Vyhrazená parkovací místa pro naše návštěvníky se nachází přímo u Slunečního dvora.

Hotel disponuje bezbariérovým přístupem a možností ubytovat i domácí mazlíčky.

Ubytování:

Hotel má k dispozici 16 pokojů (celkem 53 lůžek), které jsou moderně a účelně zařízeny (klimatizace, LCD televize, Wi-Fi, minibar, WC s koupelnou – vana / sprchový kout).  Na výběr máte z dvou a třílůžkových pokojů, ale také čtyřlůžkového apartmá, které je uzpůsobeno pro pobyt rodin s dětmi (dva oddělené pokoje s jedním vstupem a jedno společné sociální zařízení). Pro všechny ubytované je samozřejmostí snídaně formou švédských stolů nebo příprava snídaně s sebou.

Stravování:

V Restauraci se zaměřujeme na přípravu velmi kvalitní a moderní gastronomie ve složitějších a časově náročnějších úpravách, včetně české kuchyně v novém pojetí. Kombinujeme a respektujeme zde klasické recepty s těmi moderními. Většina pokrmů je také bezlepková, což podtrhuje naši filozofii. K dobrému jídlu Vám nabídneme také výborná vína místních i zahraničních vinařství, ale také skvělé rumy a mnoho dalších.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz