English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Brno > Ubytování Kupková

Ubytování Kupková

Brno


Ubytování Kupková
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

K dispozici jsou 4 pokoje. Jeden jednolůžkový, jeden dvoulůžkový a dva třílůžkové pokoje. Na každém pokoji je kabelová televize.Wi Fi připojení k internetu zdarma. Z pokojů je pěkný výhled na panoramu Brna. Na chodbě jsou 2 sprchové kouty, toaleta,  kuchyňka vybavená ledničkou, el. sporákem,varnou konvicí, mikrovlnou troubou, nádobím.  Přímo před domem je volně přístupné parkoviště pro auta.  Po domluvě s majiteli je možné parkování v garáži. Na požádání vám připravíme snídani.V blízkosti ubytování je velice dobrá restaurace.

Umístění:

Nedaleko od našeho  ubytování se nachází známý hotel Myslivna. Nově je zde vybudované nákupní středisko s řadou obchodů.Při návštěvě Brna doporučujeme si udělat výlet na  Brněnskou přehradu kde v létě můžete podniknout plavbu lodí. Vystoupit a prohlédnout si hrad Veveří nebo zvolit plavbu lodí po celé přehradě, která má 12 zastávek. Kdo přijede s dětmi určitě nevynechá navštěvu brněnské ZOO.Ten kdo má rád motorky jistě si nenechá ujít každoroční závody konané na Masarykově okruhu. Před brněnským výstavištěm můžete navštívit Pavilon Anthropos, kde uvidíte model dospělého mamuta s mládětem, ukázky z vykopávek a další zajímavosti z pravěku.

Ubytování:

Ubytování má 4 pokoje. Celková kapacita lůžek je 9. Jeden pokoj je jednolůžkový, jeden dvoulůžkový a dva jsou třílůžkové. Na každém pokoji je kabelová televize.Wi Fi připojení k internetu zdarma. Dva pokoje mají okna do zahrady a další dva do ulice odkud je pěkný výhled na Brno.

Stravování:

V blízkosti ubytování jsou dostupné restaurace, obchodní centrum, kde máte možnost příjemného posezení v kavárně nebo si zde můžete nakoupit potraviny.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz