English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Bučovice > Hotel Arkáda

Hotel Arkáda

Bučovice


Hotel Arkáda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Arkáda nabízí moderní ubytování v centru Bučovic pro návštěvníky, obchodníky, a také například pro vystavovatele, kteří se chystají na veletrhy do Brna. Jedná se o ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových i vícelůžkových pokojích.

Služby Hotelu Akráda:

31 pokojů (75 lůžek).

Recepce otevřena 24 hodine denně. Parkování u hotelu je zdarma a hlídáno bezpečnostní kamerou.

Dále hotel Arkáda nabízí služby hotelové nově rekonstruované restaurace: Moravská kuchyně, speciality a denní menu od 69Kč, kvalitní moravská vína - salonek - Restaurace je zařízena na snídaně, obědy a večeře pro skupiny a pro nejrůznější soukromé akce s kapacitou až pro 82 osob.

Konferenční centrum - Minishop na recepci (nealko i alko nápoje) - Wifi zdarma - Turistické informace - Přijímáme platební karty i Euro.

Ubytování:

 Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou, TV se satelitem, bezdrátovým připojením k internetu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz