English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

VillaSole

Bučovice


VillaSole
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Villa Sole byl otevřen v roce 2008 po celkové rekonstrukci bytového domu . Penzion se nachází v prvním a druhém patře nad restaurací. 

Druhé patro (podkroví) bylo vybudováno v roce 2009 z důvodu nutnosti rozšíření kapacity penzionu. Pokoje jsou zařízeny v domácím stylu tak, aby uspokojily vysoké nároky našich zákazníků.

Rodinná restaurace a penzion Villa Sole byla otevřena v roce 2006 v nově zrekonstruovaném přízemí původně bytového domu. V prvopočátku se restaurace jmenovala Ristorante Sole. Díky velké návštěvnosti a přízni zákazníků byl v roce 2007 zrekonstruován dvorní trakt, kde vznikla další místnost, venkovní zahrádka a dětské hřiště. Restaurace Villa Sole si získala svůj nový název až po zrekonstruování prvního patra, kde byl vybudován penzion...

Umístění:

Penzion Villa Sole leží 29 km od Brna a 47 km od Mikulova. Okolí nabízí nepřeberné množství možností, jak trávit odpočinkovou i aktivní dovolenou.  

Ubytování:

Standardem na každém pokoji jsou koupelna se sprchovým koutem a wc, LCD TV s kabelovou televizí , Wifi připojením. Nabízíme 2x třílůžkový nebo 2x třílůžkový s přistílkou a nakonec 3x dvoulůžkový pokoj.

V penzionu je možné zapůjčení dětské postýlky za 150,--/den a rádi ubytujeme i vaše menší domácí mazlíčky taktéž za 150,--/den.

Stravování:

Součástí penzionu je i výborná restaurace, která zajišťuje také rozvoz. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz