English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Dolní Dunajovice > Penzion Volařík

Penzion Volařík

Dolní Dunajovice


Penzion Volařík
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Volařík se nachází v jedné z největších vinařských obcí na Moravě, v Dolních Dunajovicích. Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, některé i vlastní kuchyňkou nebo ledničkou. Hosté bez vlastní kuchyňky, mohou využívat dvě plně vybavené kuchyňky, které se nachází v areálu penzionu. Hostům je k dispozici půjčovna kol, šipky, kulečník, stolní tenis nebo venkovní posezení.

Umístění:

Vinařská obec Dolní Dunajovice se nachází na jižní Moravě, necelých 10 km od turisticky atraktivního Mikulova, v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Okolí je protkané cyklostezkami, které Vás provedou vinicemi, kolem Novomlýnských nádrží i Lednicko Valtickým areálem.

Ubytování:

Penzion Volařík nabízí pohodlné ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích. Pokoje se samostatným soc. zařízením. Možnost zapůjčení TV na pokoj. Připojení k internetu WiFi i kabelem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz