English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Drnholec > Hotel Drnholec

Hotel Drnholec

Drnholec


Hotel Drnholec
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Drnholec nacházející se na jižní Moravě na řece Dyji v blízkosti rakouských hranic. Malý rodinný hotel s příjemnou atmosférou, v chladných měsících posezení u krbu v baru, restaurace s moravskou i mezinárodní kuchyní, moravská vína. Vinný sklípek, parkování v areálu hotelu. Členem programu Cyklisté vítáni. Domácí zvířata povolena. Wifi v hotelu.

Anglický hotel na Jižní Moravě. Naší největší předností je rodinná, přátelská atmosféra. Restaurace o kapacitě 60 osob nabízí moravskou a mezinárodní kuchyni je známa hlavně svými steaky a moravskými víny z naší oblasti. Náš vinný sklípek 36 osob. Zde pořádáme na přání degustace vynikajících moravských vín s moravskými jídly.

Umístění:

Krásná příroda - Pálava, Mušovská jezera, vinice. Historické památky - Mikulov, Znojmo, Valtice, Lednice, LVA - Lednicko-Valtický areál, Dolní Věstonice, Pasohlávky - římské vykopávky, cyklostezky - Greenways, moravské vinařské a dalších 7,které vedou přes Drnholec. Rybolov - řeka Dyje, Pasohlávky. Vodní sporty - Mušovská jezera, Inline bruslení - Jevišovka. Jízda na koni i bryčkou. Hotel se nachází v těsné blízkosti rakouských hranic - zde můžete navštívit Falkenstein - velmi historickou vinařskou obec nebo termální lázně v Laa an der Thaya.

Ubytování:

Máme 13 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a 2 apartmány. Lze využít i možnost přistýlek.

Stravování:

V restauraci můžete ochutnat moravská ale i mezinárodní jídla s vynikajícími moravskými víny. Pořádáme gastronomické speciality - prosím sledujte naši web stránku. Ve vinném sklepě můžeme nabídnout rodinnou oslavu nebo řízenou degustaci vynikajících moravských vín.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz