English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Na Lednické

Hlohovec


Penzion Na Lednické
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Na Lednické nabízí ubytování v nádherném prostředí za přívětivé ceny. Ubytovat se můžete v jednom z šesti apartmánů s plně vybavenou kuchyňkou. Celková kapacita je 24 lůžek plus možnost přistýlky.

Penzion je situován na okraji obce Hlohovec s výhledem do polí a lesa okolo Tří Grácií a Lednických rybníků. Můžete zde strávit hezký víkend s přáteli, rodinou dovolenou nebo romantický víkend ve dvou. Ubytování je stranou masové turistiky a přitom v centru Lednicko-valtického areálu. Posnídejte na letní terase, která je součástí každého apartmánu, večer zase můžete posedět u dobrého vína a třeba grilovat.

Každý apartmán je uzpůsoben pro dvě až čtyři osoby, maximálně však pro dvě dospělé osoby a dvě děti. Bezbariérový přístup, klimatizace, WiFi, úschovna kol, dětské hřiště s tramplínou hřiště pro petanque. V malé stylové domácí vinotéce si můžete zakoupit láhev vínka. Přímo naproti penzionu je cukrárna a malá benzínka, za pět minut dojdete do samoobsluhy a na poštu, za deset do bufetu nebo místní hospody a za patnáct minut do překrásné restaurace v Hraničním zámečku, který leží na břehu jednoho z Lednických rybníků.

Umístění:

Vinařská obec Hlohovec leží v Lednicko-valtickém areálu, který je chloubou Jižní Moravy, v okrese Břeclav mezi obcemi Lednice a Valtice. Okolí obce Hlohovec je ideální k cykloturistice – vinařské cyklostezky s ochutnávkami místních vín, pěší turistice v poklidném okolí se soustavou Lednických rybníků se zámečky ( Tři Grácie, Sv.Hubert, Rendez-vous, Apollónův chrám, zámečky Rybniční, Hraniční s restaurací a letní terasou s výhledem na Hlohovecký rybník ). V blízkosti Janův hrad a zámky Lednice, Valtice, Mikulov a tak dále a tak dále.

Přímo naproti penzionu je cukrárna a malá benzínka, za pět minut dojdete do samoobsluhy a na poštu, za deset do bufetu nebo místní hospody a za patnáct minut do překrásné restaurace v Hraničním zámečku, který leží na břehu jednoho z Lednických rybníků. Vše co potřebujete je po ruce. Ubytování v obci Hlohovec je prostě ideální.

Okolí obce Hlohovec je ideální k cykloturistice – vinařské cyklostezky s ochutnávkami místních vín, pěší turistice v poklidném okolí se soustavou Lednických rybníků se zámečky ( Tři Grácie, Sv.Hubert, Rendez-vous, Apollónův chrám, zámečky Rybniční, Hraniční s restaurací a letní terasou s výhledem na Hlohovecký rybník ). V blízkosti Janův hrad a zámky Lednice, Valtice, Mikulov. Návštěva sklepní uličky přímo v obci, příp. Salonu vín ve Valticích. Možnost pronájmu tenisových kurtů v obci. Koupání na koupalištích v Břeclavi. Masáže a kůry – lázně Lednice, nebo vzdálenější Laa – termální aquapark a moderní akvapark Moravia u Mikulova.

Ubytování:

Vybavení apatmánů: Ložnice s dvojlůžkem, šatní skříní a nočními stolky. Obytná místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou (nádobí, lednice, pečící trouba s plotýnkami). Součástí obytné místnosti je jídelní kout a pohodlná rozkládací válenda – 160 cm. Nábytek je převážně z dřevěného masivu. Koupelna se sprchovým koutem a WC vybavená vysoušečem vlasů. Součásti každého apartmánu je internet, klimatizace, TV, vlastní terasa s posezením, grilem, stojanem na kola. Terasy apartmánů jsou pro soukromí odděleny dřevěnými zástěnami s kombinací živého plotu.

Stravování:

Můžete posnídat na letní terase, která je součástí každého apartmánu, večer zase posedět u dobrého vína a třeba grilovat. Přímo naproti penzionu je cukrárna a malá benzínka, za pět minut dojdete do samoobsluhy a na poštu, za deset do bufetu nebo místní hospody a za patnáct minut do překrásné restaurace v Hraničním zámečku, který leží na břehu jednoho z Lednických rybníků.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz