English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Hlohovec > Penzion Usedlost pod vinohrady

Penzion Usedlost pod vinohrady

Hlohovec


Penzion Usedlost pod vinohrady
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Naším návštěvníkům nabízíme osm luxusních apartmánů a osm pokojů. Penzion je dále vybaven krytým bazénem (6x3m) s protiproudem (v provozu od 7:00 do 19:00), zimní zahradou, kolárnou a restaurací s kachlovými kamny, kde je možnost pořádat například společné předvánoční pečení nebo jen tak posedět u tepla a třeba zavzpomínat na dávné časy. V naší restauraci můžete ochutnat místní speciality, podáváme i hotová jídla.
Od března 2014 disponujeme také zcela samostatnými konferenčními prostory pro 50 osob a přilehlou vinárnou také pro 50 osob, kde Vám zajistíme kompletní konferenční a stravovací služby! Součástí penzionu je velké parkoviště (včetně sedmi garážovaných míst) a rozsáhlá zahrada s posezením a grilemNáš penzion je uzpůsoben jak pro rodinnou rekreaci, tak pro individuální pobyty nebo firemní akce.

Umístění:

Vítejte v Lednicko – valtickém areálu, v malebném kraji, kde se historické stavby rozseté po lesích a zahradách jako kamínky kloubí s přitažlivou přírodou, vinohrady a vinnými sklepy. V kraji, kde víno teče proudem a lidé stále pějí lidové písně při oslavách folklórních tradic, které se zde stále hojně dodržují, nebo jen tak, při posezení v některém z mnoha vinných sklípků. Již s východem slunce usedají návštěvníci na bicykly a vyráží za poznáním tajemství Lichtenštejnského panství o rozloze bezmála 300 km2. A že je opravdu co poznávat! Při projížďce hlubokým lesem se z čista jasna a jakoby odnikud vynoří novogotická Kaple Svatého Huberta, usazená na slunné louce, kde dříve lovci končili své hony. Všechno má svůj konec, ale také počátek. Tedy i tyto lovy někde začínaly. A to na Randez-vous (latinsky „místo setkání“), Dianině chrámu, umístěném jak jinak než mezi borovicemi Bořího lesa. Tato monumentální stavba se nápadně podobá vítěznému oblouku ve francouzské Paříži. Lednický minaret v překrásném Lednickém parku, hrdě se tyčící do výše jako turecké kopí, zase navozuje atmosféru dávno zapomenutých tureckých invazí do Evropy. Cesty cyklistů se často kříží s romantickým Janovým hradem - zámkem postaveným zcela ojediněle jako umělá zřícenina. Na soustavu Lednických rybníků zase z výšky kopce dohlíží Apollonův chrám a Rybniční zámeček. Návštěvník jistě zavítá i na Hlohovecký zámeček, který dříve dělil Moravu od Rakouska a to přesně ve své polovině. A kdo by, koneckonců, neznal krásný lednický a valtický zámek, případně valtickou Kolonádu (Reistnu)? Ovšem najde se zde i celá řada méně známých, o to však více kouzelných staveb, jako je Belveder, Lovecký zámeček, Nový dvůr, Obelisk, vystavený na počest uzavření míru mezi Napoleonem Bonaparte a rakouským arcivévodou Karlem Ludvíkem Janem, dále zámeček Pohansko a v neposlední řadě také oblouk Tří Grácií, kde sochy tří nahých žen znázorňují bohyně Athénu, Afroditu a Artemis. Se západem slunce a ustájením kol však poznávání návštěvníkům nekončí. Ještě je zapotřebí poznat a pochopit tajemství vinných sklípků a především zlatavého a rudého moku mnoha chuťových variací – jihomoravského vína. Tedy vítejte na Jižní Moravě, vítejte v Lednicko – valtickém areálu!

Ubytování:

Každý apartmán je uzpůsoben pro dva až čtyři hosty a sestává se z ložnice, obývacího pokoje, koupelny a kuchyně. Většina apartmánů a pokojů je vybavena vanou se sprchovou zástěnou, ostatní  pokoje pak sprchovým koutem. Samozřejmostí je fén v každé koupelně. Lze si vybrat pokoj s balkonem či bez, samozřejmostí je v našem penzionu také dětská postýlka (standardně v apartmánech C a D, po dohodě možno i jinde). Všechny pokoje jsou klimatizovány a vybaveny LCD televizory, DVD přehrávači a rádii s CD, SAT, fénem a trezorem. Samozřejmostí je možnost připojení k internetu. Dále je k dispozici lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a velká kuchyňská linka se sklokeramickou varnou deskou. Pokoje kuchyňskou linkou nedisponují. 

Stravování:

V penzionu je Vám k dispozici stylová restaurace, kde podáváme kromě několika místních specialit a minutek také hotová jídla. V restauraci jsou podávány snídaně (není uvedena v ceně ubytování, příplatek za snídani činí 95 Kč / osoba, 65 Kč / děti do 12 let, polopenze 225 Kč / osoba a 80 Kč / dítě do 12 let). U nás je také možnost posedět na cykloterase s obsluhou pro až 40 osob. Dále je každý apartmán vybaven vlastní kuchyňskou linkou z masivu se sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem a veškerým nádobím.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz