English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Hodonín > HOTEL KRYSTAL

HOTEL KRYSTAL

Hodonín


HOTEL KRYSTAL
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel KRYSTAL poskytuje levné ubytování v klidné části Hodonína poblíž centra tohoto malebného města. Svou výhodnou polohou blízko rakouských a slovenských hranic je vhodný například pro pobyty při tranzitu přes ČR.
Hotel Krystal rád ubytuje návštěvníky Hodonína ve svých útulně zařízených pokojích pro 1 - 3 osoby, pro náročnější hosty je připraven wellness apartmán. Samozřejmostí ve vybavení všech pokojů je sprcha s WC, telefon, TV/SAT, chladnička a možnost připojení na internet.

Náš hotel disponuje restaurací, která nabízí široký výběr z jídel evropské kuchyně, dále je možno využít salónek a terasu pro 20 osob.
V případě zájmu pořádání různých seminářů, školení a společenských akcí může posloužit hotelový salónek pro 25 osob nebo jednací salónek pro 20 osob s možností využití TV, videa a tabule.

Kromě návštěvy místních vinných sklípků se mohou naši hosté příjemně unavit také v nedalekém krytém bazéně, v sauně, fitness centru nebo na tenisových kurtech. V letním období je možné koupání v přírodě.

Ubytování:

Nově zrekonstruované pokoje, internet, satelitní TV.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz