English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Na Valech

Hodonín


Penzion Na Valech
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nově vybudovaný rodinný Penzion Na Valech, který se nachází na pěší zóně v Hodoníně, přímo v centru města, Vám nabízí luxusní ubytování v moderně zařízených pokojích hotelového typu. Ubytování je zajištěno v komfortně vybavených čtyřech pokojích a jedním apartmánem s vlastní předsíní a sociálním zařízením. Zajištění dětské postýlky je samozřejmostí.

Penzion Na Valech nabízí celkem 5 pokojů, z toho čtyři dvoulůžkové a jeden apartmán. Parkování pro hosty je vyhrazeno na 150 m vzdáleném parkovišti.

Umístění:

Hodonín, nacházející se ve vinařské oblasti jihovýchodní Moravy, leží na pravém břehu Moravy, u státních hranic se Slovenskem. Město bývalo významným hraničním přechodem mezi oběma samostatnými republikami. Díky své nadmořské výšce se Hodonín řadí mezi nejteplejší místa České republiky. Hodonín má dlouholetou kulturní, podnikatelskou, sportovní i lázeňskou tradici.

Ubytování:

Vybavení pokojů: lůžka (manželská postel nebo oddělené lůžka), televize, bezpečnostní trezor, WI-FI připojení, minibar (v ceně), varná konvice, klimatizace. Vybavení koupelny: WC, sprchový kout nebo vana, fén, exkluzivní kosmetika Nature Philosophy.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz