English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion REOS

Hodonín


Penzion REOS
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Reos nabízí ubytování až pro 30 osob. 

Lázeňským hostům, kteří jsou ubytovaní v našem penzionu, zajistíme na procedury přepravu, která je zahrnuta v ceně ubytování.

Dokonalé pohodlí u nás naleznete jak v páru, tak s rodinou. Pokoje jsme vytvořili tak, abyste se v nich cítili příjemně a po návratu z výletu mohli v klidu rozjímat a vstřebávat dojmy z končícího dne. A pokud cestujete sami, nebojte si s sebou přivézt třeba svého čtyřnohého kamaráda. U nás má dveře otevřené.

Po dlouhém dni se uvolněte v naší nové sauně až pro 4 osoby, která vám zajistí naprosté soukromí.

Zajistíme vám klid a soukromí v samostatných prostorech. K dispozici je i hlídané parkoviště. Samozřejmostí je pak zdarma dostupná WiFi síť.

Umístění:

Penzion se nachází poblíž centra města (cca 5min. chůze) a Lázní Hodonín (cca 10 min. chůze) v klidné části. Naproti penzionu je pekárna a několik restaurací s příjemným posezením. Ubytování vhodné jak pro obchodní cestující tak pro turisty, kteří mohou využít ubytování jako základnu k výletům do blízkého či vzdálenějšího okolí.

Hodonín jako lázeňské město nabízí spoustu kulturních a společenských akcí určených k odpočinku či sportovnímu vyžití.

Hustá síť cyklostesek přímo vybízí jak k výletům za poznáním krás našeho kraje tak k návštěvě velkého množství vinných sklípků v okolí Hodonína.

Ubytování:

Čekají na vás prvotřídně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, bezplatným připojením k WiFi, hygienickými potřebami či lednicí. V některých pokojích klimatizace za poplatek. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz