English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Hustopeče > Penzion Hustopeče

Penzion Hustopeče

Hustopeče


Penzion Hustopeče
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Celková kapacita penzionu je 24 lůžek ve 4 třílůžkových, 4 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkovém pokoji, celkově s možností přidání 4 přistýlek.

Penzion disponuje vinným sklepem ve Starovicích, který se nachází nad obcí v klidné rekreační zoně, kde je ideální prostor pro prožitek a ochutnávku výborného vína z místních vinic, které se rozprostírají v okolí.

Parkování aut je zajištěno v uzavřeném prostoru ve dvoře nebo na soukromém parkovišti před penzionem.

Káva a čaj je je ubytovaným hostům k dispozici zdarma.

Posezení ve dvoře v letních měsících je klidné a umožňuje grilování na zahradě. Pro bezpečnou úschovu kol slouží oddělený zastřešený a uzamčený prostor ve dvoře.

V suterénu penzionu se nachází školící místnost až pro 12 osob, včetně celodenní nabídky menu a nápojů formou bufetu

 

 

Umístění:

Městem Hustopeče u Brna a jeho okolím prochází síť Moravských vinných stezek, při jejímž projíždění se můžete těšit  krásou jižní Moravy. Stezky vznikly nedávno a pro turisty jsou krásným spojením všeho, co Vám může náš kraj nabídnout.

Ubytování:

Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV a připojením na internet zdarma. Pokoje jsou útulné a lůžka jsou speciálně na zakázku zhotovena pro maximální spokojenost, spolu s damaškovým povlečením dává klientovi na vědomí, že je zde domácí pohoda a klid. K dispozici je plně funkční kuchyňský kout, kde je možné si uvařit.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz