English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Kurdějov > Penzion U Králíků

Penzion U Králíků

Kurdějov


Penzion U Králíků
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Výhodná poloha penzionu, pouhé 3 km od sjezdu z dálnice D2 Brno-Bratislava  - Exit na 24. km. Pro hosty je připravené parkoviště  v uzamykatelném dvoře přímo v penzionu. Svým vybavením a poskytovanými službami je náš penzion vhodný jak pro obchodní cstující,tak  i pro individuální turistiku, služební cestu i dovolenou nebo firemní jednání, svatbu či  rodinnou oslavu.

Pokoje jsou kompletně vybavené, každý pokoj má své vlastní sociální zařízení WC + sprchový kout,  TV + SAT, WIFI v celém areálu zdarma. Kapacita penzionu je 50 pevných lůžek ve 21 pokojích,

Díky výhodné poloze můžete našich služeb využít při cestě na Slovensko - 9 km hranice, při cestě do Rakouska - 25 km - přechod Mikulov nebo Břeclav. Uvítáme hosty z BVV  a návštěvníky GRAND PRIx  - 25 km. Při toulkách po jižní Moravě můžete navštívit Lednicko-Valtický areál - 25 km, Horní a Dolní Věstonice, Pálavu, můžete využít i mnoho cyklostezek. 

Součástí penzionu je i restaurace, ve které se podávají snídaně, večeře, po domluvě i obědy. Letní večer můžete strávit na malé letní hazrádce při skleničce dobrého vína. Pro hosty pořádáme i cohutnávky vín s celovečerním posezením ve vinném sklepě .

Umístění:

-Lednice:  zámek, Minaret, Tři grácie, botanická zahrada a zámecký park

- Valtice:  zámek, valtické vinné podzemí

 -Mikulov: hraniční přechod, zámek, svatý kopeček, židovké staré město

- Brno: stré město, Špilberk, Petrov, BVV, Grand-Prix

-  Bučovice, Slavkov, Milotice

- Blansko: propast Macocha, Moravský kras, kateřinská jeskyně, Punkva

- monžství cyklostezek, vinné stezky, 

 

Ubytování:

Každý pokoj je kompletně vybavený, sociální zařízení je samozřejmostí. TV + SAT na každém pokoji, WIFI - zdarma v celém penzionu. Na většině pokojů je hostům k dispozici malá lednička.

Pro hosty máme připravené   jednolůžkové pokoje, 2-3 lůžkové pokoje i pokoje rodinného typu -   2 x 2 ložnice.

Pokoje jsou vkusně zařízené, prostorné, některé jsou vybavené  malým posezením -  sedací soupravou.

Stravování:

V restauraci, která je součástí penzionu se podávají snídaně pro ubytované hosty, večeře, po domluvě i obědy nebo  odpolední občerstvení. Podáváme jídla minutkového typu a preferujem českou kuchyni. Při delším pobytu nabízíme i jídla regionální.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz