English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Lednice > Garni Hotel 1. Plavební

Garni Hotel 1. Plavební

Lednice


Garni Hotel 1. Plavební
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Areál Garni Hotelu 1. Plavební vznikl rekonstrukcí budov bývalé lichtenštejnské myslivny, která v minulosti sloužila jako zimní loděnice pro čluny vozící panstvo po zámeckém rybníce. Hotel 1. Plavební leží přímo v zámeckém parku na začátku obce Lednice. Téměř všechny pokoje v hotelu mají výhled do zámeckého parku a vlastní posezení na terase. Pokoje jsou nadstandardně vybaveny a jistě se v nich budete cítit jako doma. Nábytek na pokojích je vyroben z bukového mořeného masivu a všechny pokoje jsou nekuřácké. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici apartmány s možností až 2 přistýlek. K dispozici je venkovní bazén, finská sauna, masáže a jiné wellness procedury, lichtenštejnský degustační sklípek, dětské hřiště a herna, stolní fotbal, basketbalový koš a stolní tenis. 

Umístění:

Hotel leží na pokraji největšího anglického parku ve střední Evropě, který je součástí kulturní krajiny tvořené rodem Lichtenštejnů s okolními památkami jako zámek Lednice a Valtice, Tři Grácie, Randez-vous, Svatý Hubert, atd. Lednicko-valtický areál je na seznamu UNESCO.

Ubytování:

Nábytek na pokojích je vyroben z bukového mořeného masivu, v pokojích je k dispozici minibar, vysoušeč vlasů, samozřejmostí je TV se sat, v koupelně vana nebo sprcha. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici apartmány se 2 TV a možností až 2 přistýlek. Dětskou postýlku poskytujeme zdarma.

Stravování:

V hotelu se podávají pouze snídaně, které jsou součástí ceny za ubytování a dále je vám k dispozici vinotéka a drobné občerstvení jako palačinky, toasty, atd. Restaurace se nachází naproti hotelu ve vzdálenosti cca 50m, kde je možno za zvýhodněnou cenu pro naše hosty dokoupit večeře, které se podávají á la carte.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz