English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Letovice > Penzion Na Podlesí

Penzion Na Podlesí

Letovice


Penzion Na Podlesí
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rodinný penzion se nachází na okraji města Letovic, v klidném prostředí u lesa. U nás najdete klid a pohodu, v zahradě dostatek soukromí, vhodné podmínky pro děti, posezení s grilem. Nádherná příroda na dosah (houbaření, borůvky, turistika, cyklotrasy, v zimě běžky, lyžařské vleky do 12 km).

Umístění:

U nás najdete klid a pohodu, v zahradě dostatek soukromí, vhodné podmínky pro děti, posezení s grilem. Nádherná příroda na dosah ( houbaření, borůvky, turistika, cyklotrasy, v zimě běžky, lyžařské vleky do 10 km ). V místě tenisové kurty, koupaliště s minigolfem a trampolínou, jízdy na koni, přehrada Křetínka – kromě koupání a rybaření možné provozovat i vodní sporty, keltská osada ISARNO, zámek Letovice. V blízkém okolí se nachází mnoho dalších zajímavostí a typů na výlety, např. oblast Moravského krasu.

Ubytování:

K dispozici nabízíme dva kompletně vybavené podkrovní apartmány s kuchyňským koutem, společenskou místností, dvěma ložnicemi a soc. zařízením s pračkou. Samozřejmostí je připojení na internet. Parkování v garáži nebo u penzionu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz