English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Lipůvka > LUX HOTEL ONYX

LUX HOTEL ONYX

Lipůvka


LUX HOTEL ONYX
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Lux Hotel Onyx je zbrusu nový wellness hotel s restaurací na úrovni pro náročnější klienty. Pokud očekáváte stylové prostředí a vysokou kvalitu, budete u nás určitě spokojeni. Hotel se nachází na prahu Moravského Krasu. 

V našich 8 pokojích (2 exekutive, 2 comfort, 3 de luxe a 1 superior s vířivkou) naleznete vše potřebné pro příjemné strávení Vašeho volného času. Pokoje exekutive, comfort a de luxe jsou vybaveny - TV, rádio, minibar, trezor, klimatizace, internetová přípojka, sociální zařízení, sprchový kout a přistýlka. Pokoj superior je vybaven navíc vířivou vanou a HIFI. Hotel se specializuje na zážitkové pobyty jako jsou například-honitba, jízda na čtyřkolkách, jízda na vodních skůtrech atd.. Taktéž hotel organizuje výlety do punkevních jeskyní a k propasti Macocha, celodenní výlet na kolech apod.

Umístění:

Čtyřhvězdičkový LUX HOTEL ONYX **** nabízí svým hostům klidné a příjemné ubytování v krásné přírodě v blízkosti punkevních jeskyní na prahu Moravského krasu.

Moravský kras patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě. Na celém území je známo více než 1100 jeskyní, z nichž pět je přístupných veřejnosti. Punkevní jeskyně s možností plavby na podzemní říčce Punkvě spojené s prohlídkou dna propasti MacochaKateřinská jeskyně, která je známá unikátními hůlkovými stalagmity, jeskyně Balcarka s bohatou a barevnou krápníkovou výzdobou a Sloupsko-šošůvské jeskyně, tvořené mohutnými chodbami a podzemními propastmi.

Oblast Moravského krasu je doslova protkána sítí turistických značek. Na Skalní mlýn vede z Blanska zelená turistická značka, která začíná u vlakového nádraží. Ze Sloupu Sloupsko-šošůvských jeskyní vás sem přivede žlutá značka. U Horního můstku propasti Macocha se setkává již zmíněná žlutá značka ze Sloupu s červenou, která vede z Rudice.

V úseku od Skalního mlýna k Punkevním jeskyním je v provozu ekologický vláček, od Punkevních jeskyní k hornímu můstku Macochy vede lanovka. Vláček i lanovka jezdí v návaznosti na vstupy do jeskyní, vstupné si můžete rezervovat na recepci hotelu. Ke Skalnímu mlýnu se můžete dostat hotelovým busem, na kole (zdarma pro ubytované hosty) nebo pravidelnou autobusovou linkou. 

Ubytování:

Luxusní pokoje Executive, Comfort a de luxe jsou připravené pro Vaše pohodlí. Hosté mají v pokojích k dispozici TV, rádio, individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, trezor, internet, sociální zařízení, sprchový kout a přistýlku. Pokoj superior je navíc vybaven vířivou vanou a HIFI.

Stravování:

Designová restaurace Onyx nabízí příjemné posezení, které umocní zážitek z moderní a zážitkové gastronomie. Restaurace se může pochlubit vlastní vinotékou s širokým výběrem špičkových moravských i zahraničních vín. Každý labužník si přijde na své, ať už v podobě každodenní nabídky dne nebo výběrem z jídelního lístku, který nabízí jak nevšední a zajímavé kulinářské speciality tak také klasickou kuchyni.
V letním období je v provozu venkovní terasa a Paradise grill bar, kde si můžete v klidu vychutnávat jídlo a kochat se přitom výhledem na okolní přírodu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz