English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Lysice > Hotel Lysice

Hotel Lysice

Lysice


Hotel Lysice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel a restaurace Lidový dům Lysice nabízí ubytování v 21 komfortně vybavených dvoulůžkových pokojích nebo dvoulůžkových s pokojích s přistýlkou. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem, minibar, Wifi připojení na internet. Celková kapacita ubytování je 51 osob.

K dispozici je školicí místnost - sál, vhodný na uspořádání menších porad, rokování, až po akce většího rozměru, jako školení, prědváděcí akce, ale i svatby, plesy, recepce, rauty, oslavy, večírky, zábavy, divadelní představení, koncerty. Sál disponuje diskrétním prostředím, s prvotřídním technickým zabezpečením pro Vaše semináře (audio, ozvučení, dataprojektor, velkoplošné plátno, Wifi připojení na internet, flipchart). Sezení v sále je možné připravit dle Vašeho přání, od divadelního sezení, U - sezení, T - sezení, školské sezení, I – sezení. Celková kapacita sálu je až do 200 osob.

Umístění:

Hotel leží v centru městečka u parku, ale vydáte-li se jakoukoliv cestou jste obklopeni přírodou.

Ubytování:

Pokoje jsou standardně zařízené vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem, minibarem, Wifi připojením na internet. 

Cena pokojů je uvedena včetně snídaní i včetně DPH bez rekreačního polatku, který číní 7,- na osobu nad 18 let za noc. 

Parkování je zabezpečené před hotelem, střežené kamerovým systémem. 

Stravování:

Restaurace Lidového domu se nachází v prostorách hotelu postaveného v roce 1926. Citlivou rekonstrukcí v roce 2010 se podařilo restauraci vrátit prvorepublikovou podobu klasické české restaurace s masívním obložením a dobovým nábytkem. Příjemné ozvučení a výborná, převážně česká klasická, kuchyně navodí příjemnou atmosféru, vybízející k příjemnému posezení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz