English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Rakvice > Penzion U Šutráku

Penzion U Šutráku

Rakvice


Penzion U Šutráku
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion U Šutráku disponuje celkovou kapacitou 123 lůžek v pěkně vybavených a útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí areálu je jeden tenisový kurt s umělým povrchem a osvětlením,100 mod areálu jsou tři tenisové kurty, squash hala a dvě fotbalové hřiště. Pro milovníky dobrého vína je zajištěna řízená degustace ve vinárně, jejíž součástí je stylová vinotéka. Přímo v areálu je rovněž whirlpool, infrasauna, parní box a bowling. Živá hudba nebo cimbálová muzika budou zajištěny po dohodě. Cyklistické vinařské stezky v Lednicko-valtickém areálu, mnoho památek i přírodních zajímavostí, Vám zajistí nádherné výlety po Lednicko – valtickém areálu a Pálavě.

Umístění:

Vítáme Vás Penzion u Šutráku, nově vybudovaný objekt v Lednicko-valtickém areálu, který pro Vás nabízí ubytování pro rodiny s dětmi, poskytuje však také velmi dobré zázemí pro firemní akce, firemní školení, svatby, školy v přírodě a pobyty pro děti, soustředění a rodinné oslavy v Lednicko-valtickém areálu. Předností objektu je velmi výhodná poloha v atraktivní oblasti proslulé vinařstvím (Vinařské cyklostezky s ubytováním jižní Morava). Součástí objektu je vinárna s vinotékou a restaurace, nabízíme rovněž široké rekreační a sportovní vyžití přímo v místě (Penzion s vlastní restaurací na jižní Moravě). Krásné přírodní koupaliště s písčitou pláží přímo u penzionu(Koupaliště s písečnou pláží s ubytováním Lednicko-valtický areál), zejména rodiny zde ocení velmi pěkné koupání pro děti v Rakvicích. Ani v zimě se u nás nudit nebudete, stačí si udělat výlet do 12km vzdáleného lyžařského areálu v Němčičkách, který nabízí lyžování pro děti i dospělé v Lednicko-valtickém areálu.

Ubytování:

Jednolůžkový pokoj 22 m2 s manželskou postelí

Dvoulůžkový pokoj 22 m2 s manželskou postelí, nebo oddělenými postelemi

Třílůžkový pokoj 22 m2 s manželsou postelí a přistýlkou, nebo se třemi oddělenými postelemi

Čtyřlůžkový pokoj 40 m2 s manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi, nebo se čtyřmi oddělenými postelemi

Stravování:

Restaurační zařízení
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz