English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Sloup > Hotel Stará Škola

Hotel Stará Škola

Sloup


Hotel Stará Škola
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Stará Škola najdete v městečku Sloup, které je severní vstupní branou do Národní přírodní rezervace Moravský kras - oblasti světoznámé jako jeden z největších komplexů vápencových jeskyní, propastí a krasových útvarů ve střední Evropě. Všechny pokoje Hotelu Stará Škola jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem, TV + SAT, telefonem a internetovým připojením. Vyšší patra jsou obsluhována hotelovým výtahem, pro zdravotně postižené občany je zajištěn bezbariérový přístup.

Umístění:

Sloupsko-Šošůvské jeskyně jsou nejdelším přístupným jeskyním systémem v naší republice s velmi bohatou krápníkovou výzdobou, až 80m hlubokými propastmi a obrovskými podzemními prostorami, které mimo jiné významně využívá speleotrapie pro léčení dětí s astmatickými potížemi. Východ z nich je situován v jeskyni Kůlna, známé především bohatými kosterními nálezy, které svědčí o osídlení zdejšího území již v předposlední době ledové, tj. asi před 120 000 lety.

Ubytování:

2x apartmá s možností přistýly 1x pokoj jednolůžkový 15x pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky

Stravování:

V Hotelu Stará Škola je pro hosty připravena stylová restaurace nabízející jak pokrmy z domácí kuchyně a minutky, tak i speciality rakouské kuchyně. Našim hostům jsou k dispozici i tři stylové salonky, dvě školící místnosti, kde pořádáme rauty, recepce, svatby, podnikové oslavy, setkání spolužáků, různá školení, předváděcí akce.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz