English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Šumná > Penzion NOVA

Penzion NOVA

Šumná


Penzion NOVA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Nova leží v obci Chvalatice 3 km od Bítova nad romantickým údolím jedné ze zátok Vranovské přehrady. Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV na pokojích. Penzion má vlastní recepci, stylovou restauraci s venkovní terasou a krbem. Příjemnou atmosféru dotváří okrasné jezírko. Ve druhé polovině se nachází bazén 3 x 6 metrů. K dispozici je parkoviště, dětské hřiště, které je možno využít na míčové hry, ohniště s posezením. Penzion je vhodný pro rodiny s dětmi, školy v přírodě, firemní akce, pro milovníky pěší turistiky a cykloturistiky, možnost úschovny kol.

Koupání na malé pláži v zátoce (10 min. pěší chůze), na pláži v Bítovské zátoce (3 km), ve Vranově nad Dyjí (12 km) nebo v bazénu na terase penzionu. Nádherná krajina, čisté ovzduší, možnosti kulturního i sportovního vyžití spolu s výbornou kuchyní a příjemným bydlením v rodinném penzionu nabízí možnost příjemně strávené dovolené.

Umístění:

Penzion se nachází v krásném prostředí vranovských lesů. Kousek od penzionu je Chvalatická zátoka, kde je možnost jak koupání, tak i rybaření.

Ubytování:

Na penzionu jsou k dispozici dvoulůžkové až čřtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením a TV. Pokoje v prvním patře nabízí i možnost balkónu.

Stravování:

Přímo v penzionu se nachází restaurace, kde probíhá stravování při pobytu. Snídaně probíhají formou bufetu. V případě polopenze si lze vybrat večeři ze dvou tříchodových menu. Příležitostně se na terase penzionu grilují speciality šéfkuchaře.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz