English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Valtice > Pension Max Valtice

Pension Max Valtice

Valtice


Pension Max Valtice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension Max Valtice leží  v „zemi zaslíbené milovníkům cykloturistiky a vína“, přímo v hlavním městě tohoto královského moku – ve Valticích. Lednicko-Valtický areál, který je od roku 1996 na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO nabízí návštěvníkům  vzpomínku na dobu pánů z Lichtenštejna provoněnou výborným moravským vínem.

Chceme, aby se u nás naši hosté cítili dobře! Proto jsme při zařizování všech pokojů dbali na to, abychom zákazníkům dopřáli vše co si jen náročný zákazník 21. století může přát.

Náš penzion je schopen ubytovat až 16 hostů v celkem čtyřech pokojích. Z toho 2 pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, jeden pokoj je čtyřlůžkový a 1 velký pokoj až pro 6 hostů.

Každý pokoj má svoji koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, zrcadlem a umyvadlem. Všechny pokoje jsou vybaveny širokoúhlými LCD televizory, nábytkem k odložení Vašich šatů, rádiem, lampičkou a bezdrátovým připojením k internetu zdarma.

Všichni naši hosté také mohou využívat společnou kuchyňku s jídelnou. Kuchyňka je vybavena lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a toasterem. Dále pak hostům poskytujeme zabezpečené parkoviště pro 3-4 vozy. 

Hosté mohou používat luxusní gril značky Weber, postaráme se i o zásobu briket.

Rádi ubytujeme rodiny s dětmi, páry, firemní zájezdy a po dohodě i Vaše čtyřnohé mazlíčky.

Ubytování:

Pokoj Sauvignon je dvojlůžkový pokoj o výměře 20m2. Maximální kapacita 2 osoby. 


Nejdůležitějším místem v pokoji je velká manželská postel (200x180cm). Tento pokoj má svoji koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, zrcadlem a umyvadlem. Dále je vybaven širokoúhlým LCD televizorem, skříní pro Vaše šaty, rádiem, lampičkou a bezdrátovým připojením k internetu zdarma. 

Pokoj má jedno okno se severo-západním výhledem do zahrady penzionu.


Pokoj Cardonnay je dvojlůžkový pokoj s možností přistýlky o výměře 25m2. Maximální kapacita 2+1 osoby. 


Nejdůležitějším místem v pokoji je velká manželská postel (200x180cm). Tento pokoj má svoji koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, zrcadlem a umyvadlem. Dále je vybaven širokoúhlým LCD televizorem, skříní pro Vaše šaty, rádiem, lampičkou a bezdrátovým připojením k internetu zdarma. 

Pokoj má dvě okna s jiho-západním výhledem na zámek Valtice.


Pokoj Pálava je čtyřlůžkový pokoj o výměře 25m2. Maximální kapacita 4 osoby. 


Nejdůležitějším místem v pokoji jsou dvě velké manželské postele (200x180cm). Tento pokoj má svoji koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, zrcadlem a umyvadlem. Dále je vybaven širokoúhlým LCD televizorem, skříní pro Vaše šaty, rádiem, lampičkou a bezdrátovým připojením k internetu zdarma. 

Pokoj má dvě okna s jiho-západním výhledem na zámek Valtice. 

 

Apartmán Modrý Portugal má 3 dvojlůžka. Maximální kapacita 6 osob. Apartmán je dvojpodlažní s vlastním sklípkem celková výměra je 80m2. 


Nejdůležitějším místem v tomto velkém apartmánu je bezesporu vlastní sklípek s dostatečnou zásobou kvalitního jihomoravského vína. Horní podkrovní slouží jako ložnice se 3mi manželskými postelemi (200x180cm). Dolní patro slouží jako společnská místnost je zde také kuchyňský koutek a vstup do privátního podzemního sklípku s posezením. 

Tento Apartmán má svoji koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, zrcadlem a umyvadlem. Dále je vybaven širokoúhlým LCD televizorem, rádiem, lampičkou a bezdrátovým připojením k internetu zdarma. 

Pokoj má dvě okna s jiho-západním výhledem na zámek Valtice a jedno okno se severním výhledem do zahrady.

Stravování:

Snídaně
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz