English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Ubytování Na Vyhlídce

Valtice


Ubytování Na Vyhlídce
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Apartmány Na Vyhlídce nabízí pohodlné ubytování ve Valticích na jihu Moravy. 

Pokud jste vyznavači cyklistiky, turistiky, kvalitního vína, anebo si chcete jen odpočinout, přijeďte se pokochat krajinou a historickými památkami do Valtic a poznat tak krásy Lednicko-valtického areálu. Přímo z oken našeho privátu nebo blízké Bezručovy vyhlídky můžete pozorovat panorama valtického zámku nebo Reistny.

Nabízíme vám ubytování v podkroví rodinného domu s kapacitou 9 lůžek ve dvou apartmánech. 

Hosté mohou své automobily parkovat přímo před budovou. Připojení k internetu je dostupné prostřednictvím bezdrátové sítě. 

V prostorách domu nelze kouřit. Kouřit a posedět je možno na dvorku (grilování). Samozřejmostí je parkování na dlážděném parkovišti před domem a úschova kol v uzamykatelné garáži.

Ubytování:

Malý dvoulůžkový apartmán je vybaven kuchyňskou linkou s lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a vařičem. Součástí pokoje je samostatné WC s umyvadlem, sprcha a balkon. Velký apartmán má kapacitu 4-7 lůžek ve dvou pokojích. Patří k němu samostatná, plně vybavená kuchyně (elektrický sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednice), samostatné WC s umyvadlem a sprcha. Celý dům je pokryt signálem WiFi. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz