English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Velké Bílovice > Vinařský dům

Vinařský dům

Velké Bílovice


Vinařský dům
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Vinařský dům je budován ve sklepní části obce zvané Belegrády, která je od Velkých Bílovic vzdálená necelých 0,5 km. Díky svojí poloze v části vinných sklepů, máte nezapomenutelný výhled do vinic Velkopavlovické vinařské podoblasti na jedné straně a na panoráma Pálavy na straně druhé. Široká nabídka služeb – ubytování v útulných a pohodlných pokojích, restaurace s celodenním provozem a s tradiční českou a moravskou kuchyní, pořádání řízených degustací a prodej vína, servis pro cykloturistiku – je obohacena i o prostor a špičkové technické zázemí pro konferenční turistiku, firemní akce a školení.

Umístění:

Ideální poloha v bezprostřední blízkosti dvou značených cyklotras, Velkopavlovické vinařské stezky a nově otevřené 12km poznávací stezky mezi vinicemi Velkých Bílovic, nabízí příležitost k nádherným procházkám a vyjížďkám ve všech ročních obdobích. Penzion a vinařství je ideálním výchozím bodem pro vinnou turistiku nebo cykloturistiku, případně pro poznávací výlety do Lednicko-Valtického areálu, k zámku Lednice, přehradní nádrži Nové Mlýny, či do pálavských kopců.

Ubytování:

Penzion Vinařský dům nabízí ubytování v nových, moderně zařízených pokojích. Celková kapacita penzionu je 47 lůžek. Počet pokojů: 15 - 2 x pětilůžkový pokoj 5 x čtyřlůžkový pokoj 1 x třílůžkový pokoj 6 x dvojlůžkový pokoj a 1 x apartmán. Každý pokoj je vybavený koupelnou se sprchovým koutem, WC, barevnou televizí a WiFi.

Stravování:

Restaurace Vinařský dům pro Vás připravuje skvělá a chutná jídla, která mohou být doprovázena našimi lahodnými víny. Pro naše hosty připravujeme především tradiční moravskou kuchyni i speciality. Dle přání připravíme našim hostům nevšední zážitkovou gastronomii. Specializujeme na snoubení jídla a vína. Díky variabilitě uspořádání míst je restaurace a salonek ideálním místem pro pořádání rodinných a firemních oslav a svateb. Kapacita restaurace: 110 míst Venkovní zahrádka: 24 míst Posezení u grilu: 18 míst Salónek: 55 míst Za vínem se jezdí do Velkých Bílovic Přijďte poznat a ochutnat vína Vinařství Petr Skoupil, a.s. Degustační večery s odborníky pořádáme v našem salonku, kde si nejlépe vychutnáte chuť našich vín.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz