English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Babyhotel Karolínka

Vranov nad Dyjí


Babyhotel Karolínka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nabízíme příjemné a stylově zařízené ubytování v krásných pokojích (jako například pokoj pro malé námořníky, víly, indiány...), které hravě osloví nejen vás dospělé, ale i vaše děti. A to není vše. Hotel je vybaven infrasaunou, vyhřívaným vnitřním a venkovním bazénem, masážní vanou, hernou, kinotékou, uzavřeným dvorem s krásným posezením - zákoutím nejen pro děti, ale i dospělé, co hledají klid a pěkné zázemí. Venkovní bazén je vybaven systémem přírodního čištění vod a je vyhřívaný. K večernímu oddechu máte možnost využít zapůjčení plynového profigrilu. K dalším službám patří animační program pro děti (kreativní dílna), masérské a kadeřnické služby. Naší prioritou je pružně reagovat na individuální potřeby vás zákazníků, ať již přijíždí s dětmi, nebo bez dětí.

Umístění:

Babyhotel Karolínka leží v samém srdci Národního parku Podyjí, který je ukázkou výjimečně zachovalého říčního údolí v bohatě zalesněné krajině jižní Moravy. Na rakouské straně navazuje Nationalpark Thayatal, se kterým vytváří přeshraniční bilaterální chráněné území. Národní park Podyjí se vyznačuje mimořádnými scenériemi, tvořenými pestrou mozaikou skalních amfiteátrů a srázných stěn, meandry, rozsáhlými suťovými poli a těžko prostupnými stržemi, ale i nivními loukami podél Dyje a prosluněnými lesostepmi s pestrými koberci teplomilných rostlin. Pro území je charakteristická mimořádná rozmanitost vyskytujících se živočišných a rostlinných druhů a jejich vysoká koncentrace na relativně malé ploše. Významná druhová pestrost rostlin a živočichů je podmíněná polohou chráněného území na rozhraní dvou biogeografických soustav.

Ubytování:

Ubytujte se v rodinném hotelu s neobyčejnou atmosférou, kde najdete vy i vaše děti místo zábavy a odpočinku. Všechny pokoje máme rekonstruované s rozdílným designem (Pokoj pro malé námořníky, víly, plný lesních a lučních kamarádů, safari pokoj apod.). Principem je pro nás především bezpečnost a přiměřená barevnost.

Čtyřlůžkový pokoj (+ přistýlka, popř. dětská postýlka) Pokoj pro malé námořníky

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky) v středomořském stylu. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením (masážní box vybaven rádiem, masážními tryskami), LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů na základě předešlé domluvy dodat, samozřejmě zdarma.

Pokoj plný kouzelných víl a skřítků, Tajemství lesních a lučních kamarádů, Pokoj pro malé indiány

Příjemný čtyřlůžkový pokoj (možnost přistýlky, popř. dětské postýlky). Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů na základě předešlé domluvy dodat, samozřejmě zdarma.

Sluníčkový pokoj

Příjemný čtyřlůžkový pokoj, prosluněný sluncem a teplem. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Součástí je samostatný balkon. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů na základě předešlé domluvy dodat, samozřejmě zdarma. Pětilůžkový apartmán (+přistýlka, popř. dětská postýlka)

Pokoj Safari

Příjemný pětilůžkový pokoj (+možnost přistýlky) ve stylu safari. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů na základě předešlé domluvy dodat, samozřejmě zdarma.

Pokoj Klasik P

říjemný pětilůžkový pokoj (+možnost přistýlky) v klasickém hotelovém stylu. Pokoj je vybaven moderním sociálním zařízením s vanou a sprchovací zástěnou, MINIKUCHYŇKOU, LED televizorem, trezorem pro cenné předměty. V pokojích je poskytováno internetové připojení zdarma. Všechny další potřeby, jako např. dětská vanička se dá do pokojů na základě předešlé domluvy dodat, samozřejmě zdarma.

Všechny pokoje jsou situovány do klidné části s výhledem na údolí řeky Dyje, nad níž se honosí Vranovský zámek. Některé z pokojů mají svůj balkon, zbývající mohou výhledu užívat na společné terase, popř. dvorku, který je obestavěný a nemusíte se obávat, že vám dítě vyběhne pod kola aut.

Stravování:

Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a jsou poskytovány v prostorách hotelu v době od 8 - 10 hod. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Vzhledem k umístnění hotelu, v jehož bezprostředním okolí (10m - 300m) se nachází několik restaurací, si můžete zajít a vybrat z bohatého jídelního lístku, doplněného o obědové menu a večeře. Recepční ráda doporučí vhodné zařízení, s ohledem na Vaše gurmánské přání a potřeby. Všechny zařízení jsou uzpůsobeny rodičům s dětmi.

V hotelu je Vám po celý den k dispozici bar s alko a nealko nápoji, pochutinami a vinotékou. Ve večerních hodinách je bar otevřen v samoobslužném režimu.

NOVINKA- u venkovního bazénu, v uzavřeném traktu hotelu, je pro Vás k dispozici nová letní kuchyň, která je plně vybavená lednicí, sporákem, dřezem, nádobím, grillem, krbem. Uvařit si jídlo při koupání ve vyhřívaném bazénu, nebo zapojením celé rodiny do grilován, přípravy obědu apod. vám jistě přinese nezapomenutelné chvíle s vaší rodinou. Všechny potřebné "dobroty" zakoupíte 50 m od našeho hotelu, kde je k dispozici plně vybaven obcod s potraviny. Vekovní kuchyň je k dispozici od 15.března až do 15.října každého roku. V případě příznivějšího počasí je spuštěna i mimo tuto dobu.

Kvalitní moravská vína nám dodává Tasovické vinařství, díky němuž můžeme v oáze klidu a pohody sledovat nezapomenutelný západ slunce z naší terasy. Dlouholetá zkušenost a vhodný výběr odrůd učiní z každého z vás na chvíli zkušeného someliéra. V případě zájmu zajistíme dovoz jakýchkoliv vín z vinného lístku tohoto vinařství. K dispozici máme vždy ty nejpopulárnější z nich nachystány pro vás.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz