English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Vranov nad Dyjí > PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí

Vranov nad Dyjí


PENZION JELEN *** Vranov nad Dyjí
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Komfortně vybavená studia a apartmány našeho penzionu jsou situována v třípodlažní stylové vile obklopené prostornou zahradou. Už samotný název ulice - Zámecká - dává tušit, že Státní zámek Vranov nad Dyjí tu opravdu nebudete muset dlouho hledat. Uvidíte ho přímo z oken Vašeho pokoje nebo ze zahrady penzionu. Daleko není ani Národní park Podyjí, ani Vranovská přehrada. Vše lehce dosažitelné pohodlnou chůzí a příjemnou procházkou. Podívejte se na náš letecký snímek: Oblast vymezuje Vranovská přehrada v horní části snímku a řeka Dyje opouštějící Vranov na hranicích NP Podyjí vpravo dole Vlevo pod obloukem toku Dyje najdete v zelené ploše lesů i zámek Vranov. Červenou tečkou je označena poloha našeho penzionu.

Ubytování s různým dispozičním řešením Vám dává možnost vybrat si právě takový prostor, jaký Vašim představám a potřebám nejlépe vyhovuje. Ve většině pokojů můžeme navíc doplnit počet lůžek umístěním pohodlného rozkládacího křesla s lamelovým roštěm jako přistýlky (plocha 80 x 195 cm).

Ubytování:

Přízemí


    Studio č. 1

    studio s výborným poměrem cena / kvalita
    celková plocha 19 m2, 2 lůžka umístěna odděleně (twin bed), výhled na areál penzionu


    Studio č. 2 a 3

    příjemná studia s okny na jih a bezprostředním kontaktem s okolní zahradou
    celková plocha 21 m2, 2 lůžka umístěna vedle sebe (double bed) , výhled do zahrady


    Studio č. 4

    prostorné studio s okny na jih, kde určitě zapomenete na každodenní starosti
    celková plocha 31 m2, 2 lůžka umístěna vedle sebe (double bed), výhled do zahrady

1. patro


    Apartmá Art Deco

    apartmá, které Vás vrátí o 80 let zpět
    celková plocha 47 m2 + balkon 4 m2, stylové zařízení původním nábytkem a doplňky z 20. - 30. let minulého století. Vstupní chodba se samostatnými vchody do 2 pokojů, koupelny s WC a na balkon. Dvoulůžková ložnice s okny na jih a částečným výhledem na Vranovský zámek. Obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Pro rodinné pobyty lze pohovku využít jako 1 lůžko nebo rozložit. Okna jsou orientována směrem východním, severním a západním, výhled do zahrady. Maximální obsazenost apartmá 3 osoby – možno doplnit přistýlkou.


    Zámecké apartmá

    jako na zámku se budete cítit v obývacím pokoji s originální štukovou výzdobou, kachlovými kamny a původním stylovým nábytkem
    celková plocha 67 m2 + balkon 6 m2, obytná hala propojená s kuchyní/jídelnou, okno na sever s výhledem na areál penzionu. Samostatné vchody do 2 pokojů a koupelny s WC. Dvoulůžková ložnice s původním dobovým nábytkem z 20. let minulého století, obývací pokoj s balkonem, oba pokoje s okny jižním směrem s částečným výhledem na zámek Vranov. Pro rodinné pobyty může být doplněn další malý pokoj s 1 lůžkem. Maximální obsazenost apartmá 3 osoby – možno doplnit přistýlkou./li>

2. patro (podkroví)


    Apartmá Nostalgie

    pohled z oken apartmá na Vranovský zámek Vám přinese i trochu nostalgického zamyšlení
    celková plocha 43 m2, obytná hala/jídelna s kuchyňským koutem, okna východním směrem s panoramatickým výhledem na lesy lemující Vranov. Z haly samostatné vchody do 2 pokojů a koupelny s WC. Dvoulůžková ložnice se stylovým zařízením. Okna, orientovaná jižně, mají přímý výhled na Vranovský zámek. Malý pokoj je možné využít jako pracovnu, šatnu nebo ložnici s 1 lůžkem. Maximální obsazenost apartmá 3 osoby – možno doplnit přistýlkou.


    Apartmá Retro

    místo, kde se zastavil čas. Vranovský zámek a městečko pod ním budete mít jako na dlani
    celková plocha 57 m2, vstupní chodba s kuchyňským koutem, vstup do koupelny s WC, samostatné vchody do 2 pokojů: dvoulůžková ložnice a pokoj s jídelním koutem a stylovým zařízením, který lze pro rodinné pobyty využít k ubytování dalších 2 osob, Oba pokoje mají okna na jižní stranu a panoramatický výhled na zámek Vranov. Maximální obsazenost apartmá 4 osoby – možno doplnit přistýlkou.


    Studio č. 9

    studio pod střechou pro Vás, kdo máte rádi klid a naprosté soukromí
    celková plocha 21 m2, 2 lůžka umístěné vedle sebe, ( double bed) střešní okna orientována západním směrem s výhledem do zahrady, další střešní okno na sever s výhledem na areál penzionu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz