English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Vranov nad Dyjí > Zámecký Hotel

Zámecký Hotel

Vranov nad Dyjí


Zámecký Hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Zámecký hotel se nalézá v malebném údolí řeky Dyje, která protéká Vranovem nad Dyjí, v těsné blízkosti státního zámku Vranov nad Dyjí. Je to velmi klidné prostředí, které nabízí všem hostům odpočinek v prostředí starobylého, avšak s odpovídajícím komfortem Zámeckého hotelu. Hosté si mohou také vybrat z nespočtu zážitků jak ve Vranově nad Dyjí, tak v blízkém i širokém okolí.

Součástí hotelu je také restaurace, malý salónek s kapacitou 30 osob, společenský sál pro 120 osob a vinárna a letní terasa s výhledem na zámek

Hotel je v blízkosti známé Vranovské přehrady a sportovcům nabídne také velké množství cyklotras a turistických tras, které spojují všechny zajímavé památky jako hrad Bítov, Corštejn, Hardegg nebo zámek Riegersburg.

Ubytování:

Zámecký hotel nabízí hostům k ubytování 25 pokojů, které jsou rozděleny na dvou až čtyřlůžkové a dále 2 nádherné apartmány. Celkem Zámecky hotel nabízí možnost ubytování až 68 lidem.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz