English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Vyškov > HOTEL DUKLA

HOTEL DUKLA

Vyškov


HOTEL DUKLA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Dukla zajistí svým hostům kvalitní ubytování v 76 jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, televizí a rádiem. Hostům dlouhodobě ubytovaným nabízíme možnost smluvních cen.

Náš hotelový restaurant potěší všechny labužníky širokou škálou klasických i bezmasých pokrmů, specialitami italské kuchyně a pestrým výběrem moučníků a míchaných salátů.

Hotel disponuje také prostorným sálem pro 150 osob, vhodným pro pořádání předváděcích akcí, školení, firemních oslav, narozenin, pohřebních či svatebních hostin.
K příjemnému posezení poslouží návštěvníkům i naše pivnice, vinárna a bar. Zatímco pánové v letních měsících rádi posedí na naší letní zahrádce, dámy mohou využít služeb zdejšího kadeřnictví nebo solária.

Kvalitní WiFi připojení k dispozici.

Ubytování:

V jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí. Celkem máme k dispozici 76 pokojů se 114 stálými lůžky, maximální počet lůžek včetně přistýlek je 182. Apartman pro 4 osoby je pro dva dospělé a 2 děti.

Stravování:

Nabízí speciality z vepřového, hovězího a kuřecího masa. Dále bezmasé pokrmy a výborné saláty, moučníky a zmrzlinu, speciality italské kuchyně jako jsou těstoviny s různými druhy omáček a pizza.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz