English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihomoravský > Žabčice > Hotel Žabčice

Hotel Žabčice

Žabčice


Hotel Žabčice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nově postavený čtyřhvězdičkový hotel Žabčice je umístěn v centru obce Žabčice, 25 km od Brna. Nachází se ve středu obce, která je vstupní branou do vinařského kraje. Hotel je zajímavě architektonicky ztvárněn jako dřevostavba a poskytuje kvalitní ubytování spojené s wellness službami. Vyzkoušet můžete například vířivku, saunu nebo různé druhy masáží a peelingů.

Příjemný pobyt lze spojit s výborným chuťovým zážitkem v naší hotelové resturaci, ke které patří i venkovní-letní zahrádka, další nedílnou součástí hotelu je i venkovní letní zahrádka s dětským hřištěm, náležející k pivnici.

Při cestě za prací, lze využít i některou z našich dvou konferenčních místností. Každá je rozlišná v kapacitě počtu osob, lze je využít nejen k pracovním příležitostem, jako jsou firemní jednání, meetingy a večírky, ale za účelem rodinných oslav a obědů.

 

Ubytování:

Moderní hotel Žabčice nabízí ubytování ve dvou jednolůžkových pokojích s přistýlkou, čtyřech dvoulůžkových, jednom třílůžkovém pokoji a čtyřech apartmánech. Každý z pokojů je zařízen moderním nábytkem a součástí je televizor, vysokorychlostní připojení k internetu, lednice a samozřejmostí každého pokoje je vlastní sociální zařízení ( wc, umyvadlo, sprchový kout ). Celý hotel je bezbariérový, disponuje i jedním dvojlůžkovým bezbariérovým pokojem.K dispozci je zapůjčení dětské postýlky a domácim mazlíčkům je vstup povolen. Objekt moderního Hotelu Žabčice je nekuřácký.

Stravování:

Naše nekuřácká restaurace a kuřácká pivnice Vám nabízí příjemné posezení s wifi připojením. Nabídneme Vám široký výběr specialit české i mezinárodní kuchyně, kvalitní výběr piva, moravských vín a širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Každý den v restauraci také podáváme polední menu. Pro setkání s přáteli nebo jen klidné posezení můžete využít také hotelovou vinárnu. V letních měsících je k dispozici venkovní posezení, kde pro Vás pravidelně připravujeme grilované a uzené speciality.

Denně podáváme pro hotelové hosty snídaně.

I jako nehoteloví hosté k nám můžete zavítat ať už na pracovní či rodinný oběd, romantickou večeři, oslavu narozenin nebo prostě jen tak na vynikající jídlo…

Kapacita restaurace je 70 míst + 50 letní zahrádka.

Kapacita pivnice je 50 míst + 80 letní zahrádka.

Kapacita vinárny je 60 míst.

Prostory jsou rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz